вт. 23 січня 2018, 8:02
Головне меню
Останнє на форумі
Телеканали online

Населені пункти

Радіостанції online

Телеканали та радіостанції

Черкаська область


Сайт Черкаського ОРТПЦ (dead)

У планах на 2012-2015
ремонт існуючої вежі у м. Ватутіне та побудова нової вежі в смт Драбів висотою 110 метрів

На території області працюють РРС (РадіоРелійні Станції) ЧФКРРТ: Золотоноша (вул. Обухова 60-Б, вежі 9 та 18 метрів, фото, wikiGoogle Street View), Кліщинці (wiki, 40<висота<75 метрів, фото)

Територією області проходить РРЛ Ужгород-Помари-Уренгой, побудована у 1980-1986 рр. Ковтуни або Скориківка (Золотоніський район, РРС-84wiki) та Сахнівка (Корсунь-Шевченківський район, wiki, фото, фото, фото)

На території Канівського природного заповідника присутні закинуті вежі наче СХ мовлення wiki.

 

1961
середина року - працювали експериментальні ретранслятори в містах Ватутіно, Сміла, Шпола, Чигирин, Корсунь-Шевченківське, але не зважаючи на це, ще не вдалося забезпечити стійкий сигнал з Києва. Стійкіший сигнал був лише у Каневі та Черкасах

1964
збудовано магістральну РРЛ Київ-Черкаси-Дніпро (наразі це 
ч/з Іванків, Кагарлик, Канів, Золотоноша, Черкаси, Орлівець, Кам'янка, Цибулеве, Нова Прага, Жовте, Щорськ, Кринички)

2010 (?)
побудована (?) цифрова РРЛ Київ-Вінниця (ч/з Іванків, Кагарлик, Рокитне, Винарівка, Буки, Сатанівка, Липовець, Вороновиця, Вінниця)

2013
оголошено тендер на будівництво вежі у смт. Драбів

2016
згідно данних реєстру РРЗ, в області діють такі РРЛ КРРТ: модернізована Київ-Черкаси (ч/з Кагарлик, Канів, Золотоноша), Черкаси-Орловець-Кам'янка, одностороння Цибулеве-Кам'янка, трикутник Черкаси-Кліщинці-Чигирин, Орловець-Корсунь-Шевченківський, Орловець-Шпола-Озірна-Буки-Умань, Буки-Сатанівка та Буки-Жашків. Такі магістральні РРЛ як Черкаси-Дніпро (ч/з Орловець, Кам'янка, Цибулеве), Черкаси-Антопіль (ч/з Орловець, Шпола, Озірне, Буки, Сатанівка, Липовець), Кагарлик-Буки-Херсон (ч/з Умань, Голованівськ) та Черкаси-Харків (ч/з Кліщинці, Герасимівка) та локальні РРЛ як Озірна-Ватутіне не вказані працюючими.
29 квітня - на прохання ТОВ "Телемережі України" замовлено прорахунок частотних присвоєнь для цифрового мовлення в стандарті DVB-T/DVB-T2: Черкаси (1 кВт), Буки (0,5 кВт).

2006-2018
Різні новини
Форма входу

Друзі та партнери
Наш хостинг
Ми на 

приєднуйтесь