Головне меню
Останнє на форумі
Телеканали online

Населені пункти

Радіостанції online

Телеканали та радіостанції

Чернігівська область


Сайт Чернігівського ОРТПЦ

Детальна карта РРЛ у відповідному розділі меню. 

У планах РРЛ Рожнівка-Ніжин-Бобровиця

 При переході на цифрове мовлення телерадіокомпанії Чернігівщини зіткнулися з деякими проблемами. Так, для покращення цифрового сигналу та збільшення території покриття необхідне встановлення цифрових передавачів, зокрема у м. Новгороді-Сіверському, смт Сосниця. Крім того, оскільки в прикордонних районах Чернігівщини немає якісного аналогового телесигналу, краще приймається цифра, необхідно споруджувати телевежу в смт Любеч. Це дозволить досягнути якісного прийому телесигналу у прикордонних районах з Білоруссю та Росією. Ситуацію змогла б покращити більша завантаженість телевежі у м. Славутичі, але тут необхідно прораховувати нові телеканали та частоти. Така ж проблема і в м. Ніжині, де вже споруджується телевежа висотою 140 метрів, але коштів виділяється обмаль, об’єкт будується повільно.

 

1974
побудована РТПС Прилуки, мабуть тоді і РРЛ Київ-Іванків-Березань-Сергіївка (wiki
фото) - Прилуки

кінець 70-х/початок 80-х
побудовано РРЛ-10 "Олімпіада-80", територією області це 
Козелець (ПРС-21, дет. на сторінці міста), Красилівка (ПРС-20wiki), Павлівка (КРС-19, Чернігівська кільцева, wiki), Ріпки (?),  Скиток (wiki)

1979-1981
побудована РТПС Холми, побудована РРЛ Чернігів-Березна (вул. Радянська 9 (або 6), 72 метри, wiki, фото 1, фото 2фото 3, фото 4) - Корюківка-Холми

1990
побудована РРЛ Холми-Блистова (фото, wiki) -Шостка

1991
побудована РТПС Бахмач

1996-2001
побудовані РТС у Новгород-Сіверському та Сосниці, після побудови вежі у Н-Сіверському РРЛ на Шостку схоже пустили ч/з Н-Сіверський замість Блистов
и

2000
у селі Чайкине Новгород-Сіверського району задіяно систему "МІТРІС" та розпочато мовлення 6 телеканалів

2013
оголошено тендер на будівництво вежі у Ніжині (запланована висота - 140 метрів, тендер - 5841.3 тис. гривень, курс на грудень 2013 р.)

2015
7 травня - на прохання Концерну РРТ замовлено прорахунок частотних присвоєнь для цифрового мовлення в стандарті DVB-T/DVB-T2: с. Грем'яч Новгород-Сіверського р-ну 0,10 кВт, м. Семенівка 1,00 кВт, м. Корюківка 0,50 кВт, м. Городня 1,00 кВт, смт Любеч Ріпкинського р-ну 0,20 кВт, с. Скиток Ріпкинського р-ну 0,20 кВт, смт Козелець 1,00 кВт.

2016
згідно данних реєстру РРЗ, в області діють такі РРЛ КРРТ: Чернігів-Березна-Корюківка-Холми, Холми-Загребелля-Бахмач-Рожнівка-Прилуки-Сергіївка, Холми-Новгород-Сіверський-Шостка. Така магістральна РРЛ як РРЛ-10 "Олімпіада-80" (ч/з Скиток, Репки, Павлівка, Красилівка, Козелець, Димер), Київ-Прилуки (ч/з Іванків, Березань, Сергіївка) та локальні РРЛ як Холми-Блистова-Шостка, Прилуки-Гребінка не вказані працюючими. Є також РРЛ-32-0109372 Дніпровське - Славутич на Геліос РРС-8 але невідомо, чи належить вона КРРТ.
29 квітня - на прохання ТОВ "Телемережі України" замовлено прорахунок частотних присвоєнь для цифрового мовлення в стандарті DVB-T/DVB-T2: Чернігів та Прилуки (по 1 кВт), Бахмач та Холми (по 0,5 кВт). 

На даний час покриття цифрової багатоканальної телемережі охоплює не всю Чернігівську область і становить за даними різних джерел від 60–65 % до 90–95 %. При цьому особливо проблемною є ситуація з покриттям телесигналом прикордонних з Російською Федерацією та Республікою Білорусь районів Чернігівщини. Не охоплені покриттям цифрового ефірного телесигналу північні частини Городнянського, Ріпкинського, Сновського, Семенівського, Новгород-Сіверського районів; у центрі області - частини Борзнянського, Менського, Ніжинського, Куликівського районів, а також частина Коропського району, смт. Козелець та прилеглі території. За результатами моніторингу впевнений прийом сигналу російського цифрового телемовлення у форматі DVB-T2 фіксується у населених пунктах Сновського, Семенівського та Новгород-Сіверського районів Чернігівської області, розташованих на відстані до 20 кілометрів від державного кордону з Російською Федерацією. Також слід зазначити, що у травні 2015 року Білорусь вимкнула всі аналогові телевізійні передавачі і здійснює мовлення цифровим, які також покривають населені пункти Чернігівської області у Ріпкінському та Городнянському районах. Глибина поширення іноземних телеканалів у форматі DVB-T2 у прикордонних районах Чернігівської області становить: 30 км у Ріпкинському районі; 20 км у Городнянському районі; 20 км у Сновському районі; 40 км у Новгород-Сіверському районі; 30 км у Семенівському районі. У прикордонній смузі впродовж практично всієї чернігівської ділянки державного кордону з Російською Федерацією та Білоруссю спостерігається невпевнений прийом телесигналу вітчизняних мовників.

2006-2018
Різні новини
Форма входу

Друзі та партнери
Наш хостинг
Ми на 

приєднуйтесь