вт. 23 січня 2018, 8:01
Головне меню
Останнє на форумі
Телеканали online

Населені пункти

Радіостанції online

Телеканали та радіостанції

Чернівецька область

На території області працюють РРС (РадіоРелійні Станції) ВАТ "Укртелеком": Порубне ( wikimapia )

Детальна карта РРЛ у відповідному розділі меню.

У Чернівецькій області розміщено передавачі цифрового телебачення у м. Чернівці та у м. Новодністровськ. Прийом цифрового мовлення ускладнюється рельєфом місцевості – горами та впадинами, що створюють перешкоди. Тому більш повне охоплення районів цифровим сигналом можливе за умов встановлення передавачів цифрового мовлення в смт Путила, м. Сторожинець, м. Вижниця, с. Рукшин Хотинського району Чернівецької області. Також необхідна розбудова локальних місцевих мультиплексів.

 

1961
жовтень - у Чернівцях побудовано РТПС

1963
18 жовтня - побудована та введена в експлуатацію РРЛ Київ-Вінниця-Кишинів та відгалуження РРЛ Немия-Чернівці (ч/з Сокиряни, Кельменці), ретранслятор у Вижниці

1965
побудовано ретранслятор у Хрещатику

1966
побудовано ретранслятор у Сокирянах

кінець 60-х
побудовано ретранслятор у Путилі

1971
у Чернівцях побудовано СХ Радіоцентр

1987
побудовано Новодністровський РТПС

2016
згідно данних реєстру РРЗ, в області діють такі РРЛ КРРТ: Чернівці-Кульчіївці-Новодністровськ (ч/з Хрещатик, Вікно, Рукшин, Кульчіївці), Івано-Франківськ-Чернівці (ч/з Гарасимів-Хрещатик), Чернівці-Старі Бросківці-Вижниця та Чернівці-Сена-Соколій. Така магістральна РРЛ як Львів-Чернівці-Вороновиця (ч/з Лісна Слободка, Чернівці, Кельменці, Сокиряни, Немия) не вказана працюючою.
29 квітня - на прохання ТОВ "Телемережі України" замовлено прорахунок частотних присвоєнь для цифрового мовлення в стандарті DVB-T/DVB-T2: Чернівці та Новодністровськ (по 0,5 кВт). 

Цифрове мовлення взагалі відсутнє в Путильському районі, в інших районах області, зокрема, Вижницькому, Сторожинецькому, Герцаївському, Глибоцькому, Новоселицькому, Заставнівському, Хотинському, Сокирянському недостатній прийом цифрового ефірного телебачення. Актуальною залишається проблема дооснащення передавачами мультиплексу МХ-5 для здійснення місцевого мовлення. Жоден із загальнонаціональних та регіональних мовників не має 100% покриття сигналом території області. Саме цим фактором пояснюється наявність інформаційних «білих плям» на мапі телевізійного мовлення Буковини. Зонами низької інформаційної насиченості вважаються Путильський, Герцаївський, Глибоцький, Новоселицький райони. За даними Чернівецької філії Концерну РРТ, охоплення населення області аналоговим телевізійним сигналом НТКУ складає 94,15%, 1+1 – 90,14%, ІНТЕР – 75,15%. У 2016 році продовжилася тенденція скорочення загальної кількості радіоточок. За даними Чернівецької філії ВАТ «Укртелеком», станом на 01.12.2016 р. кількість радіотрансляційних точок становить 26 тис. 838. Торік в області було 31 тис. 947 радіоточок. Альтернатива проводовому радіомовленню – впровадження малопотужного FM-мовлення, що розвиватиме локальне мовлення та забезпечить можливість оперативного інформування громадян про надзвичайні ситуації. Моніторинги засвідчили можливість прийому сигналу з передавачів, які транслюють іноземні теле- та радіопрограми суміжних держав – Румунії та Молдови. Зокрема, дані Чернівецького обласного відділу Карпатської філії ДП «УДЦР» підтверджують, що, станом на грудень 2016 року у прикордонних районах загалом на 28 частотах мешканці фактично мають можливість слухати 17 румунських та молдовських радіостанцій, а на 9 телевізійних каналах переглядати 4 програми цих держав. Серед телепрограм, які транслюються з передавачів, розташованих у Румунії та Молдові, на території Кельменецького й Герцаївського районів на 31-ому телевізійному каналі фіксуються російськомовні програми з логотипом «Першого каналу Росії», який є в переліку обмежених для ретрансляції на території України 76 каналів.

2006-2018
Різні новини
Форма входу

Друзі та партнери
Наш хостинг
Ми на 

приєднуйтесь