вт. 23 січня 2018, 7:55
Головне меню
Останнє на форумі
Телеканали online

Населені пункти

Радіостанції online

Телеканали та радіостанції

Івано-Франківська область

 

Сайт Івано-Франківської філії КРРТ

Територією області проходить РРЛ Ужгород-Помари-Уренгой: ВРС Борогодчани (wiki, фото), Перегінське (?)

Детальна карта РРЛ у відповідному розділі меню.

Наявні передавачі цифрових мультиплексів на території Івано-Франківської області не забезпечують 100-відсоткового покриття території області сигналом Т2. Так, наприклад, мешканці Косівського та Верховинського районів позбавлені можливості одержувати сигнал з передавачів, розташованих на території Івано-Франківської області (Косівський район частково отримує сигнал Т2 з вежі м. Чернівці). У вищевказаних районах знаходяться діючі вежі КРРТ (смт Верховина, с. Річка), які не задіяні у програмі розвитку цифрового ефірного телебачення.

 

1968
побудовано РРЛ Львів-Івано-Франківськ, у будь якому випадку ця РРЛ проходила/дить через
Ценжів або Нова Гута (РРС-9, вул. Б. Хмельницького 19а, wiki, фото 1,2,3,4,5,6,7 орієнтовно 72,35 метрів), Калуш (є згадки про 1970), Малу Тур'ю та Дроговиж, також тоді або пізніше було побудовано другу частину цієї РРЛ Івано-Франківськ-Чернівці через Лісну Слобідку (вул. Верхова 1а, присутня на картах УРСР 1976р. M-35-122-2, wiki).

1971
побудовано ретранслятор в Яремчі, за логікою усі інші РТС гірської місцевості мали бути побудовані після Яремчі, а Стримба приблизно у той же час

1976
на картах УРСР позначені Яремча, Яблуниця, Рокита Велика, Лісова Слобідка, Верховина (Пушкар)

1982
на картах УРСР позначено Гарасимів ще як нафтодобувна вежа

1986
колишня нафтова вежа перебудована у ретранслятор у селі Річка

1990-1992
колишня нафтова вежа перебудована у ретранслятор у селі Кальна

1999
побудовано ретранслятор в Дебеславцях

2002
оцифрована РРЛ Івано-Франківськ-Яремче, Івано-Франківськ-Яблучниця

жовтень 2012 року
побудовано РРЛ Микуличин(Рокита Велика) - Татарів (13,1 км)

2012-2013
побудовано РРЛ Микуличин(Рокита Велика) - Дебеславці для МХ-5

після 2012
демонтовано мікроретранслятори у Гриняві, Пробійнівці, Зеленій (Верховинського району), Шибеному, Бубнищі

2014
кінець року - Івано-Франківська ОДТРК "Карпати" запрацювала у МХ-5

2015
7 травня - на прохання Концерну РРТ замовлено прорахунок частотних присвоєнь для цифрового мовлення в стандарті DVB-T/DVB-T2: с. Сенечів Долинського р-ну 0,02 кВт, м. Рогатин 0,10 кВт, м. Бурштин 0,10 кВт, м. Галич 0,02 кВт, м. Городенка 0,20 кВт, м. Снятин 0,10 кВт, смт Перегінське 0,02 кВт, смт Солотвин 0,10 кВт.

2016
згідно данних реєстру РРЗ, в області діють такі РРЛ КРРТ: Львів-Івано-Франківськ-Чернівці (ч/з Нові Гаї, Мала Тур'я, Калуш, Ценжів, Івано-Франківськ, Гарасимів-Хрещатик), Івано-Франківськ-Яремче-Микуличин(Рокита Велика), Івано-Франківськ-Стримба-Микуличин(Рокита Велика)-Ворохта-Яблуниця-Синиця-Пушкар, Гарасимів-Річка. Такі магістральні РРЛ як Львів-Чернівці (ч/з Дроговиж, Мала Тур'я, Калуш, Ценжів, Івано-Франківськ, Лісна Слободка)..., та місцеві РРЛ як Микуличин(Рокита Велика)-Татарів та Микуличин(Рокита Велика)-Дебеславці не вказані працюючими.
29 квітня - на прохання ТОВ "Телемережі України" замовлено прорахунок частотних присвоєнь для цифрового мовлення в стандарті DVB-T/DVB-T2: Івано-Франківськ (0,5 кВт), Мала Тур'я (0,2 кВт)


На ділянці РРС Івано-Франківськ - РРС Стримба - РСС Рокита Велика - РРС Яремче проведена заміна аналогового обладнання на цифрове радіорелейне обладнання фірми виробника Ceragon (країна Ізраіль), з пропускною здатністю 1 Гбіт/с, конфігурація 2+0 з "гарячим резервуванням". Наступного року запланована 2-га черга модернізації РРС Рокита Велика - РРС Яблуниця - РРС Синиця - РРС Пушкар, та лінія РРС Рокита Велика - РРС Шешори.
За інформацією Івано-Франківської філії Концерну РРТ, покриття Івано-Франківської області сигналом цифрового телебачення DVB-T2 становить 33,5% по території і 42,9% по населенню, мешканці Косівського та Верховинського районів до цього часу повністю позбавлені можливості одержувати сигнал з передавачів, розташованих на території. У вищевказаних районах знаходяться діючі вежі КРРТ (смт Верховина, с. Річка), але вони не задіяні у програмі розвитку багатоканального телебачення.

2006-2018
Різні новини
Форма входу

Друзі та партнери
Наш хостинг
Ми на 

приєднуйтесь