вт. 24 квітня 2018, 3:39
Головне меню
Останнє на форумі
Телеканали online

Населені пункти

Радіостанції online

Телеканали та радіостанції

МІП: Уряд ухвалив законопроект, що забезпечить оперативне покриття українським мовленням прикордонні території держави

udcr

14 грудня 2016 року під час засідання Кабінету Міністрів України було прийнято проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо територій з особливим режимом мовлення", розроблений Міністерством інформаційної політики України спільно з Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення.
За словами Міністра інформаційної політики України, практично всі прикордонні регіони вражає пропаганда держави-агресора. Тому зараз на перший план виходить проблема швидкого й ефективного покриття телерадіомовленням усіх регіонів держави.
“Із цією метою, Міністерство інформаційної політики спільно з представниками Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення розробило проект закону, метою якого є запровадження процедури оперативної видачі дозволів на тимчасове мовлення в тих регіонах, які потерпають від російської пропаганди в ефірі”, - коментує Юрій Стець.
Зазначимо, в разі прийняття цього Закону, Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення отримає право видавати дозволи на мовлення в тих населених пунктах, де проблема відсутності українського мовлення та наявності російського є найбільш актуальною. У першу чергу це стосується Донецької, Луганської, Херсонської, а також Одеської, Харківської, Сумської та ін. прикордонних областей.

Перелік таких населених пунктів, де можлива буде видача таких дозволів, визначатиметься Кабінетом Міністрів України, виходячи з потреб інформаційної безпеки держави та наявності російського телерадіомовлення.

http://mip.gov.ua/news/1589.html

 

НОВИЙ ЗАКОН РОЗВ'ЯЖЕ РУКИ
ЩОДО ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ
НА ПРИКОРДОННІ З РФ ТА МОВЛЕННЯ НА КРИМ
Вчора Уряд підтримав законопроект Міністерство інформаційної політики України "Про внесення змін до деяких законів України щодо територій з особливим режимом мовлення", який було розроблено МІП в партнерстві з Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення.
Ми спільно розробили цей законопроект для застосування на адміністративному кордоні з Кримом та на прикордонні з країною-окупантом, керуючись практикою, яку ефективно застосовуємо в зоні проведення АТО.
Що дає ухвалення цього закону?
1. Використання захоплених окупантом частот.
2. Оперативні прорахунки та погодження радіочастот замість багатомісячних процедур, що регламентуються поточним законодавством.
3. Оперативне надання дозволів на тимчасове мовлення замість проведення багатомісячних конкурсів, що також регламентуються законом.
4. Зменшення фінансового тиску та телеканали й радіостанції.
Отже, очікуємо на внесення Урядом законопроекту в парламент.

2006-2018
Різні новини
Форма входу

Друзі та партнери
Наш хостинг
Ми на 

приєднуйтесь