вт. 24 квітня 2018, 3:47
Головне меню
Останнє на форумі
Телеканали online

Населені пункти

Радіостанції online

Телеканали та радіостанції

Телеканал UBR припиняє мовлення (оновлено)

UBR

Телекал UBR з 1 січня 2017 року припиняє мовлення. Про це офіційно заявив медіахолдинг «Вести Украина», розмістивши відповідну заяву на своєму сайті.

Пояснюючи причини закриття супутникового каналу UBR, «Вести Украина» акцентують на важких умовах діяльності непровладних ЗМІ в Україні, в ситуації непрогнозованої поведінки регуляторних органів та політики подвійних стандартів, яка на думку медіахолдингу існує в сфері регулювання діяльності українських ЗМІ. При цьому холдинг звертає увагу на небажання Нацради дозволити розширення мережі його структурного підрозділу радіо Вести, за рахунок частот придбаних осінню 2014 року у «Першої української медіа-групи» Андрія Карпія. Щодо телеканалу UBR, що здійснює лише супутникове та кабельне мовлення, то серйозних зауважень до його діяльності в Нацради останніми роками не було. Від поточного складу регуляторного органу телеканал отримав лише одне попередження, за трансляцію в ефірі синхнонів представників терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР у 2014 році.

Нагадаємо, раніше про закриття UBR повідомив Детектор Медіа, посилаючись на Facebook-сторінку випускового редактора телеканалу Сергія Шинкаря. Телеканал UBR входить в медіахолдинг «Вести Украина», власником якого деякі ЗМІ називають Олександра Клименка.

 

2006-2018
Різні новини
Форма входу

Друзі та партнери
Наш хостинг
Ми на 

приєднуйтесь