ср. 20 червня 2018, 12:33
Головне меню
Останнє на форумі
Телеканали online

Населені пункти

Радіостанції online

Телеканали та радіостанції

Розширено цифрове мовлення в зоні АТО (оновлено)

DVB-T Logo download

 

У Донецькій області приділяється увага не тільки розширенню аналогового мовлення на непідконтрольні території, а й цифрового.

Cьогодні вперше було розпочато тестове мовлення цифрового мультиплексу на 22 ТВК у форматі DVB T.  Наразі транслюється 5 телеканалів: "Перший національний", "1+1", "Україна" , "5 канал", "ДоТБ".  Трансляція ведеться з м.Волноваха у напрямку м. Донецька та прилеглих районів.

Інформацію надав Ale12345 

 

Шість вітчизняних телеканалів можна дивитися в Донецьку у цифровому форматі

Національна рада 30 грудня дала дозвіл на тимчасове мовлення на 22 ТВК у Волновасі Донецької області шести вітчизняним мовникам – телеканалам «1+1», «Україна», «Донбас», «5», «UA:Перший», Донецькій ОДТРК. Мовлення вестиметься у цифровому стандарті DVB-T.

Член Національної ради Сергій Костинський зауважив, що процес реалізації цього проекту був дуже складним, і ним опікувалася Комісія з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення Міністерства інформаційної політики. Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення створив усі технічні умови для реалізації проекту. За даними Концерну, передачі на 22 ТВК є доступними для перегляду в Донецьку. «Я вважаю, що це великий прорив і великий проект», - зауважив Сергій Костинський.

Мовлення вестиметься цілодобово.

Оператором телекомунікацій визначено Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.

 http://nrada.gov.ua/ua/news/radanews/26116.html

 

2006-2018
Різні новини
Форма входу

Друзі та партнери
Наш хостинг
Ми на 

приєднуйтесь