ср. 25 квітня 2018, 2:04
Головне меню
Останнє на форумі
Телеканали online

Населені пункти

Радіостанції online

Телеканали та радіостанції

На телевізійних частотах каналу БТБ мовитиме державна ТРК «Культура»

kultura

 

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України видала державній телерадіокомпанії «Культура» ліцензію на мовлення в загальнонаціональному каналі багатоканальної телемережі MX-5, на якому раніше мовив телеканал «БТБ».

Як передає «Інтерфакс-Україна», таке рішення регулятор прийняв на засіданні в середу, 31 серпня. Голова Нацради Юрій Артеменко під час засідання повідомив, що телеканал «Культура» був єдиним учасником конкурсу і відповідно був визнаний його переможцем.

Члени Нацради рекомендували представнику ТРК «Культура» звернути увагу на розміщення соціально важливих та інформаційних програм і дитячих передач і вести мовлення українською мовою.

На початку червня цього року Міністерство інформаційної політики України передало ліцензію на частоти каналу БТБ Нацраді з питань телебачення і радіомовлення. Тоді голова міністерства Юрій Стець повідомив, що частоти мовника передаються Нацраді з телерадіомовлення, а техніка відійде телеканалу на мультимедійній платформі іномовлення України UATV.

Телеканал БТБ належав Національному банку України і був створений за часів керівництва установою Сергієм Арбузовим.

zaxid.net

2006-2018
Різні новини
Форма входу

Друзі та партнери
Наш хостинг
Ми на 

приєднуйтесь