ср. 20 червня 2018, 12:32
Головне меню
Останнє на форумі
Телеканали online

Населені пункти

Радіостанції online

Телеканали та радіостанції

Навесні одна з областей залишиться без аналогового мовлення – Артеменко

Навесні в Україні буде проведений експеримент в рамках переходу країни на цифрове мовлення. Про це розповів голова Нацради з телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко у програмі «Відповіді з Ольгою Лень» на каналі «Еспресо».

"Ми хочемо навесні провести експеримент: в одній області відключити, заздалегідь попереджати людей, що у них, наприклад, п'ять днів до відключення аналогового телебачення... щоб вони купили тюнер або отримали його в управлінні соцзабезпечення. Три дні, два, один. Підготувати інформаційну рекламу, поговорити з губернатором, щоб він виділив кошти для малозабезпечених", – сказав він.

Щодо того, у якій саме області проводитиметься експеримент, у Нацраді поки ще не визначилися. Зі слів глави регулятора, одне з найкращих покриттів – у Херсонській області, яка є прикордонною територією з анексованим Кримом, тому відключати там аналогове мовлення поки що неможна.

Артеменко повідомив, що зараз із цього приводу тривають переговори з цифровим провайдером «Зеонбуд» та Українським державним центром радіочастот. "Можливо, це буде Київ і Київська область, яка також підготовлена для цього. Можливо, це буде Житомир. Найближчими днями ми вже вийдемо на якесь рішення", – сказав голова Нацради.

Телекритика

 

2006-2018
Різні новини
Форма входу

Друзі та партнери
Наш хостинг
Ми на 

приєднуйтесь