вт. 24 квітня 2018, 3:50
Головне меню
Останнє на форумі
Телеканали online

Населені пункти

Радіостанції online

Телеканали та радіостанції

«Країна ФМ» здобула на конкурсі 15 частот

16 березня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення підбила підсумки форматного конкурсу на українське музичне радіо, оголошеного 14 грудня 2016 року.

Основним переможцем конкурсу стала радіомережа «Країна ФМ» (ПрАТ «Радіокомпанія Гала»), яка здобула 15 частот із 16, виставлених на конкурс: 5 частот в обласних центрах (Кропивницький, Миколаїв, Полтава, Суми, Хмельницький) і 10 у великих районних центрах (Біла Церква, Нікополь, Павлоград, Бердянськ, Мелітополь, Вознесенськ, Лубни, Жашків, Умань, Прилуки). Таким чином, мережа «Країни ФМ» розширилася до 26 міст, у тому числі 14 обласних центрів. Також «Країна ФМ» має ліцензії на Сімферополь, Донецьк і Луганськ, але там мовлення відсутнє з об’єктивних причин.

Одну частоту в місті Луцьку здобула нова радіостанція Radio1.ua (ТОВ «ТРК Українське музичне мовлення»), яка дотепер мовила лише в інтернеті і претендувала на сім частот у цьому конкурсі.

Загалом участь у конкурсі брали шість претендентів. Четверо з них - ТОВ «Рекламно-інформаційне агентство “Бліц”», Редакція міськрайонного радіомовлення «Радіо-Лубни», комунальне підприємство «Павлоградська ТРК» Павлоградської міської ради і ТОВ «Регіональна телерадіокомпанія Мір-ТВ» - частот не отримали.

 

За матеріалами сайту Детектор Медіа

2006-2018
Різні новини
Форма входу

Друзі та партнери
Наш хостинг
Ми на 

приєднуйтесь