Головне меню
Останнє на форумі
Телеканали online

Населені пункти

Радіостанції online

Телеканали та радіостанції

Запорізька область
Сайт Запорізького ОРТПЦ (dead)


Територією області проходила Всесоюзна РРЛ-1 Москва-Харків-Сімферополь: Вільнянськ (РРС-21, Пушкіна 13-В, 96 метрів, wikiфото 1, 2), Кам'янське (РРС-22, 96 метрів, wiki, фото 1, 2, 3, 4Google Street View), Новобогданівка (РРС-23, wiki), Мелітополь (РРС-24, власна щогла). Наразі ці об'єкти належать ВАТ "Укртелеком".

РРС ДФКРРТ:

Володимирівка (необсл., 2004?, wikimapia, фото 1), Миколаївка Бердянського району (необсл., вул. Ювілейна 47wikimapia, фото), Червоне Поле Бердянського району (необсл., кінець 60-х ?, wikimapia, 56 метрів, статус невідомий)

Зараз трансляційна мережа Запорізької філії КРРТ включає 17 висотних антенно-щоглових споруд висотою від 42 до 239м. Загальна довжина радіорелейних ліній складає - 726,25км.

Детальна карта РРЛ у відповідному розділі меню.

 

1958-1959
побудована Всесоюзна РРЛ-1 Москва-Харків-Сімферополь

1959
збудовано ретранслятор у Запоріжжі та Бердянську

1968
кінець року - закінчується будівництво РРЛ Дніпро-Новий Світ-Запоріжжя, область отримує телеканал "УТ"

кінець 60-х
збудовано РРЛ Маріуполь-Бердянськ

1969
збудовано ретранслятор у Більмаку, мабуть і РРЛ Запоріжжя-Оріхів-Пологи-Більмак, а значить і ретранслятори в Оріховому та Пологах


1970 (?)
збудовано локальну РРЛ Запоріжжя-Мелітополь, мабуть через Оріхів та Токмак, мабуть тоді і ретранслятор у Токмаку та вежу у Мелітополі

1977
збудовано локальну РРЛ Запоріжжя-Бердянськ, мабуть тоді і ПРС Миколаївка

1991
збудовано ретранслятори у Великій Білозірці (мабуть тоді ж і Веселе) та Чернігівці


2004
збудована та введена в експлуатацію РРЛ Мелітополь-Володимирівка-Приморськ

2011
З копій листів філії «Дирекція первинної мережі»ВАТ «Укртелеком» та Центру управління телекомунікаційними мережами ВАТ «Укртелеком» вбачається, що відповідно до реалізації програми ВАТ «Укртелеком» щодо закриття аналогових зв'язків та поетапного вимкнення РРЛ зв'язку, а також з метою зменшення витрат на утримання РРЛ, з 01.09.2011 року та 03.10.2011 року знято подачу сигналу телевізійних програм УТ-3 (канал «Інтер»та УТ-1 відповідно з ділянки РРЛ Новомосковськ-Сімферополь та Красний Партизан-Керч; вивільнені стволи РРЛ переведено в режим «холодного»резерву; подача даних ТБ-програм забезпечуватиметься засобами Концерну РРТ (а.с. 34-39, 67-73).

2014
Близько 90% населення області мають можливість цілодобово безкоштовно приймати у стандарті DVB-T2 32 телепрограми загальнонаціональних мовників. Водночас на певній території області є проблеми з технічним покриттям багатоканальної телемережі. Зокрема, відсутнє покриття цифровим ефірним телесигналом міст Токмак та Приморськ, Великобілозерського, Кам'янсько-Дніпровського (за винятком кабельних мереж міста Енергодара) та частково Новомиколаївського районів.

2015
7 травня - на прохання Концерну РРТ замовлено прорахунок частотних присвоєнь для цифрового мовлення в стандарті DVB-T/DVB-T2: с. Миколаївка 0,10 кВт.

2016
згідно данних реєстру РРЗ, в області діють такі РРЛ КРРТ: Дніпро-Запоріжжя (ч/з Новий Світ), Запоріжжя-Дніпрорудне-Велика Білозірка-Веселе-Мелітополь, Мелітополь-Володимирівка-Приморськ, Запоріжжя-Оріхів-Пологи-Більмак-Миколаївка (Бердянського району)-Бердянськ, Бердянськ-Приморськ, Більмак-Нікольське. Такі магістральні РРЛ як РРЛ-1 "Москва-Сімферополь" та локальні РРЛ як Мелітополь-Токмак-Чернігівка та Оріхів-Новомиколаївка не вказані працюючими.
29 квітня
- на прохання ТОВ "Телемережі України" замовлено прорахунок частотних присвоєнь для цифрового мовлення в стандарті DVB-T/DVB-T2: Запоріжжя та Комиш-Зоря (по 0,5 кВт), Запоріжжя (1 кВт).

2006-2018
Різні новини
Форма входу

Друзі та партнери
Наш хостинг
Ми на 

приєднуйтесь