Присутні вежі ВАТ "Укртелеком": Михайлівка (вул. Степова 37, висота - 32 метри, фото, 2)
1960
побудована РРЛ Одеса-Миколаїв-Херсон
21 листопада 1962
завершено спорудження радіорелейної лінії Кривий Ріг – Миколаїв (мабуть через Казанку - Новий Буг - Добре), що дозволяло Одеському, Миколаївському та Херсонському телецентрам регулярно приймати передачі центрального телебачення
1974
побудовано щоглу у Березнегуватому
1978
побудовано нову вежу у Вознесенську
1986
побудовано щоглу в Южноукраїнську
кінець 80-х
побудовано Варварівський Радіоцентр
1990
побудовано вежу у Доманівці
2005
резервна ПРРС МФКРРТ у селі Первомайське Жовтневого району продана Київстару.
2013
Оцифровані РРЛ Миколаїв-Луч-Херсон, Луч-Снігурівка-Березнегувате, оцифровується Миколаїв-Нова Одеса-Вознесенськ
Для Миколаївської області актуальним питанням є відсутність передавача у південно-західній частині області, що призводить до відсутності цифрового мовлення у Березанському, Очаківському районах та місті Очакові. З метою виправлення зазначеної ситуації голові Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення В.А.Манжосову надіслано лист голови облдержадміністрації М.П.Круглова від 19.07.2012 №343/0/05-3/1-12 щодо замовлення, прорахунку частотного ресурсу для встановлення передавача мультиплексу у м.Очаків при плануванні другого етапу розбудови цифрової телемережі і введенні мультиплексів МХ-6 та МХ-8. Найбільш перспективним шляхом вирішення цієї проблеми є спорудження телевежі у м. Очакові. Попередні домовленості з Концерном РРТ щодо проведення таких робіт вже існують.
У зоні нестійкого покриття цифровим сигналом мовлення знаходяться Єланецький, Арбузинський, Доманівський, Братський та Новоодеський райони Миколаївської області. Заявлений у технічних умовах діапазон розповсюдження сигналу з ретрансляційної вежі у м.Вознесенську та рельєф місцевості не дозволяють досягти чіткого прийняття сигналу власниками цифрових тюнерів.
2015
7 травня - на прохання Концерну РРТ замовлено прорахунок частотних присвоєнь для цифрового мовлення в стандарті DVB-T/DVB-T2: м. Очаків 0,10 кВт.
2016
згідно данних реєстру РРЗ, в області діють такі РРЛ КРРТ: Первомайськ-Южноукраїнськ-Вознесенськ-Нова Одеса-Миколаїв, Миколаїв-Луч, Миколаїв-Красне, Миколаїв-Варварівка, Миколаїв-Добре-Новий Буг-Казанка, Добре-Березнегувате-Снігурівка, Березнегувате-Велика Олександрівка, Веселинове-Вознесенськ-Єланець-Братське, Первомайськ-Кавуни-Братське. Така магістральна РРЛ як Миколаїв-Одеса (ч/з Красне, РРС Сичавка (Южне)), Миколаїв-Кривий Ріг (ч/з Добре, Новий Буг, Казанка), Кагарлик-Буки-Херсон (ч/з Первомайськ, Южноукраїнськ, Вознесенськ, Нова Одеса, Миколаїв, Луч) та локальні РРЛ як Снігурівка-Херсон, Новий Буг-Єланець не вказані працюючими.
29 квітня - на прохання ТОВ "Телемережі України" замовлено прорахунок частотних присвоєнь для цифрового мовлення в стандарті DVB-T/DVB-T2: Миколаїв (1 кВт), Первомайськ та Вознесенськ (по 0,5 кВт).
Відкритим лишається питання щодо відсутності передавача МХ-5 у південно-західній частині області, що призвело до відсутності цифрового ефірного мовлення у кількох районах, місті Очакові, курортній та прикордонній зоні. Також відсутній прийом цифрового ефірного телебачення на півночі області: в Єланецькому, більшій частині Братського та Арбузинського районів.
2018
Закуплено обладнання (ТОВ "Геліос") для оцифрування РРЛ Миколаїв - Нова Одеса - Вознесенськ - Южноукраїнськ, РРЛ Вознесенськ - Веселинове та РРЛ Новий Буг - Казанка (усе 8 ГГц).
2019
є фінансування РРЛ Миколаїв-Первомайськ (155 км) та Миколаїв-Варварівський РПЦ (6 км) для УР-1, РРЛ Миколаїв-Первомайськ (155 км), Миколаїв-Добре (53 км), Добре-Новий Буг (41 км), Добре-Березнегувате (31 км) для НСТУ МХ-5
2020
Частково або повністю відсутній прийом цифрового ефірного телебачення на півночі області (в Кривоозерському, Єланецькому, більшій частині Братського та Арбузинського районів); заході (у Веселинівському, Доманівському, Березанському районах); південному сході (у м. Снігурівка та прилеглих населених пунктах). Відкритим лишається питання щодо відсутності передавача цифрового ефірного телебачення у південно-західній частині області, що призвело до відсутності цифрового ефірного мовлення у кількох районах, місті Очакові, курортній та прикордонній зоні.
2021
є фінансування РРЛ Миколаїв-Первомайськ (155 км) та Миколаїв-Варварівський РПЦ (6 км) для УР-1, РРЛ Миколаїв-Первомайськ (155 км), Миколаїв-Добре (52,9 км), Добре-Новий Буг (41,3 км), Добре-Березнегувате (30,8 км) для НСТУ МХ-5. Більшість на Курс-4.
2023
Узгоджено збільшення потужності передавачів у Миколаївській (м. Вознесенськ/4 передавачі), Сумській (с. Овлаші, м. Суми/5 передавачів), Харківській (смт Великий Бурлук, с. Кегичівка, м. Куп’янськ, м. Лозова / 8 передавачів), Чернігівській областях (м. Холми / 4 передавачі). За інформацією ТОВ «Зеонбуд», уже забезпечено трансляцію програм зі збільшеною потужністю передавачів.