Володимир Манжосов: «В ефірі транслюватимуться інформаційно-роз’яснювальні ролики на тему цифрового

Перегляди: 2826
Додано: 2011-04-16 14:41:19 (Zheka)
Оновлено: 2018-12-17 19:44:47 (admin)

«Вони займатимуть 5 хв ефірного часу на добу. Півтори хвилини з яких припадатимуть на прайм-тайм. У середньому планується близько десяти виходів, якщо мова йде про тридцятисекундні ролики», – заявив у спілкуванні з журналістами під час брифінгу, присвяченому оголошенню конкурсу на цифрове телемовлення, голова Національної ради Володимир Манжосов.

«З нашого погляду, така схема не перевантажуватиме глядача. Навіть більше, телерадіокомпанії не зазнають жодних фінансових збитків через втрату рекламного часу. Ролики подаватимуться як соціальна реклама”, – наголосив він.

Нагадаємо, що оголошенню конкурсу на видачу ліцензії на мовлення в загальнонаціональній мережі у складі цифрових загальнонаціональних каналів мовлення МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 у стандарті DVB-T2 (MPEG-4) передували наради членів Національної ради з керівниками облдержадміністрацій та регіональними мовниками в більшості областей України.

Заступник голови Національної ради Лариса Мудрак уточнила: «Так, з нашого боку, ми вимагаємо реалізувати проект впровадження цифрового мовлення, розуміючи, що це входить до відповідальності держави. І для втілення таких намірів справді необхідна потужна інформаційна кампанія».

Вона сказала, що поїздки в регіони засвідчили те, що компанії не просто зацікавлені в трансляції соціальних роликів, а й розробляють різні формати роз’яснювальних шоу. «До них залучатимуться експерти з різних питань, які зможуть надати фахові консультації, наприклад, щодо того, який передавач необхідно придбати, як налаштувати телевізор та ін. Тобто мова йде і про загальнонаціональне інформування, і про інформування окремих домашніх господарств», – зауважила вона.

Крім того, повідомила перший заступник голови Національної ради Оксана Головатенко, є пропозиція оголосити конкурс на створення такого соціального ролика. «Він мав би в однаковому вигляді розміщуватися на всіх каналах (як регіональних, так і загальнонаціональних). Щоб не було так, що кожна телекомпанія виготовлятиме свій ролик. У нас має бути одна, чітко сформована позиція, яка поширюватиметься на все населення. Найближчим часом ми розглянемо це питання і оголосимо конкурс на створення цього соціального ролика», – зазначила переший заступник голови Національної ради.



Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>