Радіохолдинг Баграєва бере в управління ексрадіостанцію Курченка

Перегляди: 2146
Додано: 2020-02-11 13:31:48 (E.v.g.)


Продажі реклами тепер йтимуть через «Тавр медіа». Про кардинальні зміни у програмному наповненні мова поки не йде.

Радіохолдинг «Тавр медіа» бере в управління радіостанцію «Наше радіо», яка входить до «Радіогрупи УМХ». За інформацією «Телекритики» холдинг купує радіостанцію за $3,8 мільйона: у «Тавр медіа» готові виплатити половину суми, для виплати другої половини просять надати розстрочку. Переговори з боку «Нашого радіо» веде колишній народний депутат «Блоку Петра Порошенка» Григорій Шверк, з боку «Тавр медіа» ─ гендиректор Ігор Чернишов. Про це повідомляє джерело «Телекритики», якому відомі умови угоди.

У планах «Тавр медіа» раніше був запуск радіостанції україномовної музики «Рута ФМ», на сайті радіохолдингу ведуть інтернет-мовлення радіостанції «Гуляй радіо» (шансон) та «Інді.UA» (етно). Генеральний продюсер холдингу Віталій Дроздов відмовив «Телекритиці» у коментарі переадресувавши до Ігоря Чернишова. У останнього вимкнений телефон.

У коментарі НВ Чернишов повідомив, що холдинг бере радіостанцію в управління. «Радіостанція “Наше радіо”переходить в управління «Тавр медіа». Раніше станцією управляли в УМХ, а тепер ─ ми», ─ повідомив він, підкресливши, що це офіційна інформація. Плануються зміни у складі керівництва «Нашого радіо», продажі реклами тепер йтимуть через «Тавр медіа». Про кардинальні зміни у програмному наповненні мова поки не йде.

Наше видання з часом сподівається отримати розгорнутий коментар гендиректора групи «Тавр медіа».

Про те, що радіостанція виставлена ​​на продаж вперше повідомлялося близько 3 років тому: повідомлялося, що за радіостанцію просили $7 млн. Говорилося також про продаж «Ретро ФМ», пакетна покупка з «Нашим радіо» передбачала якусь знижку.

З літа 2016-го у «Нашого радіо» ─ новий офіційний власник ─ полтавський бізнесмен Олександр Карташов. Він пов’язаний з екснардепом БПП, ексчленом Нацради і заступником Бориса Ложкіна за часів роботи в УМХ Григорієм Шверком. Карташов є рідним братом зятя Григорія Шверка.

Група «Тавр медіа» Миколи Баграєва та Віктора Пінчука ─ найбільший радіохолдинг країни, стабільний лідер рейтингу ТNS з часткою ринку близько 30%. У холдинг входять шість загальнонаціональних радіостанцій: «Русское Радио-Україна», «Хіт FM», Kiss FM, Radio ROKS, «Радіо Мелодія» і «Радіо Relax»; а також Radio Jazz, яке у холдингу називають «партнерським» (мовить у Львові та Києві).

У «Нашого радіо» є три ліцензії на мовлення у 33 містах України. У минулому році радіостанція успішно продовжила у Нацраді з питань телебачення і радіомовлення дві з них. Семирічний термін дії ліцензії «Наше радіо» на частоту в Івано-Франківську закінчувався 22 січня 2020 року, її радіостанція успішно продовжила 14 листопада 2019-го. Також у мовника є окрема ліцензія на мовлення у Херсоні, Лисичанську Луганській області та Судаку АР Крим (виходить 31 березня 2022 року); і окрема ліцензія на інші 29 населених пунктів (Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Харків, Тернопіль, Суми, с. Антопіль, Полтаву, Кременчук, Одесу, Миколаїв, Трускавець, Львів, Луганськ,

Кропивницький, Київ, Запоріжжя, Ужгород, Новоград-Волинський, Житомир, Донецьк, Маріуполь, Кривий Ріг, Дніпро, Луцьк, Вінниця, Севастополь, Сімферополь та Ялту). Строк дії останньої ліцензії вийшов 27 червня 2019-го; минулого літа вона була продовжена на 7 років.

При цьому радіостанція знаходиться у приміщенні УМХ разом з іншими радіостанціями холдингу, рекламний час «Нашого радіо» продає рекламний відділ УМХ. «Наше радіо» як і раніше значиться як актив УМХ на сайті холдингу.

Зазначимо, «Радіогрупа УМХ» об’єднує мережеві радіостанції «Наше радіо», «Радіо П’ятниця», «Авто радіо», «Ретро FM» і NRJ, а також столичні «Голос столиці», «Джем ФМ» і Lounge FM. У січні на частоті «Голосу столиці» розпочала мовлення радіостанція Lounge FM (її частота була анульована, через конкурс відійшла «Громадському радіо»). Нагадаємо, ряд активів холдингу УМХ у кінці вересня цього року були передані в управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими шляхом корупційних та інших злочинів (АРМА). «Нашого радіо» та «Радіо П’ятниця» у цьому списку не було.

"Телекритика"

 


Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>