Instagram може скасувати лічильники лайків

Теги: Різне
Перегляди: 1191
Додано: 2022-10-27 15:29:10 (admin)
Оновлено: 2022-10-31 14:02:15 (admin)

Instagram може скасувати лічильники лайків

Одержимість, що її можна назвати «заради лайка», стрімко захоплює світ. Величезна кількість чоловіків та жінок, дорослих і дітей прагнуть зробити вдале фото, яке набере якомога більшу кількість лайків. Деякі звичайні люди навіть порівнюють себе зі знаменитостями. За лайки змагаються однокласники, колеги по роботі, навіть незнайомі. Але кожна річ завжди двостороння. Компанія Facebook, яка викупила Instagram, може прийняти рішення щодо скасування лічильників лайків, що аргументується прагненням зберегти психіку користувачів.



Інстаграм без лічильника лайків

У кожного в Інтернеті є свій інтерес. Когось цікавлять ігрові автомати на гривні, а інші полюбляють соцмережі. Але вже кілька років шириться інформація про те, що Інстаграм приховує число лайків під публікаціями. На сьогодні інтерфейс без точної кількості натискань на іконку з сердечком з'явився в кількох країні, зокрема Канаді, Японії, Італії тощо. Компанія не оголошувала про зникнення лайків, але ходять чутки, що найближчим часом лічильник буде скасовано у всьому світі.

Точної кількості лайків дійсно не видно: можна бачити лише перші три (зменшені аватарки), а після четвертого неможливо зрозуміти, скільки насправді було поставлено. Представники Фейсбуку пояснюють це прагненням створити більш розслаблену обстановку в соцмережі:

  • користувачі будуть почуватися комфортніше;

  • не стануть орієнтуватися на чужу думку у вигляді лайків чи дизлайків;

  • зникне привід для сварок та образ.

Дійсно, нещодавно в Інтернеті з’явилася історія про те, як мати охолола до своєї дитини тому, що її фотографії не поставили жодного лайку. Якщо замислитись про це, стає страшно від того, до чого все йде.

Фільтри – кращі обманщики

Цікаво, що ініціатива усунути лайки з'явилася незабаром після того, як британські організації із захисту юнацтва запропонували Instagram запровадити функцію, яка б дозволяла бачити, чи накладалися на фото фільтри. Спеціальні програми-редактори, а також фільтри селфі-камери в сучасних моделях смартфонів миттєво стирають всі недоліки. Щоб це перевірити, можна заради жарту навести камеру на кошеня-сфінкса: він виявиться зовсім гладким.

Однак багато аналітиків підозрюють, що причина відмови від лічильника лайків криється зовсім не в бажанні зберегти психологічне здоров'я користувачів та припинити нескінченний фільтровий обман. Справа в іншому: щодня на умовно чорному ринку контенту з'являється все більша кількість сервісів, які займаються накруткою лайків. Поступова відмова від лічильника позбавить такі компанії можливості збагачуватися шахрайством.

Із відмовою від лічильника лайків критерієм справжньої популярності того чи іншого облікового запису стануть коментарі, а точніше − їх кількість та ступінь правдоподібності. Хоча навіть на біржах контенту можна купити і коментарі, і відгуки. Вони коштують не так вже й дорого, створюються людьми та можуть стати черговою проблемою.



Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>