Це насправді не так: міфи про електрошокер

Теги: Різне
Перегляди: 396
Додано: 2024-01-02 20:23:32 (admin)

Електрична зброя часто є гарним способом для самозахисту. Щоправда вона програє деяким іншим засобам, адже треба мати дуже близький контакт з людиною. Дія цього пристрою заснована на випуску декількох розрядів струму з високою напругою та частотою. Через це організм людини ніби паралізується на 5-30 хвилин.

Купити шокер для самозахисту дозволено в країні. Ви знайдете різні варіанти зброї в інтернет-магазині one-click.com.ua.

Чи можна позбавити життя електрошокером? 

Насправді шокером неможливо вбити людину. Коли в 1974 році запатентували цей пристрій, його одразу ж назвали зброєю для затримання й знерухомлення. Тобто засіб доволі безпечний для життя людини й тільки тимчасово може паралізувати тіло.

У серійне виробництво електрошокер потрапив тільки після низки дослідів, що підтвердили його безпеку. До того ж він продається без ліцензії майже в усіх країнах.

Можна самого себе вразити струмом?

Загалом тіло людини без проблем пропускає електричний струм. Тобто в теорії можна уявити ситуацію, коли ви вдарили людину струмом, торкнулися її та самі постраждали від цього, але це неможливо через декілька причин:

  • розряд змінного струму занадто малий;

  • струм шокера йде між електродами;

  • шокер працює навіть в дощ.

Тож природа й характеристики струму електрошокера зовсім не такі, як у струму з електромережі.

Шокер ефективний тільки влітку

Існує думка, що взимку шокер вас не захистить через купу одягу. Насправді це твердження тільки частково є правильним. Раніше потужність пристрою була низькою, тож притискати електрошокер треба було тільки напряму до шкіри.

Наразі ж є багато різних варіантів пристроїв з великою потужністю. Сучасний пристрій зберігає ефективність при шарі одягу в 3 см. Проте краще бити все ж у потилицю чи шию, якщо нападник у великому пуховику або дублянці.

Отже, електрошокер — це непоганий засіб для власного захисту. Його можна використовувати проти людей і тварин, коли є пряма загроза. Але ж вбити шокером не можна. Вони проходять спеціальну перевірку перед випуском і отримують ліцензію, що підтверджує їхню безпеку для життя.Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>