Радіо «Голос надії», «Магніт» та київська «Телемедіагруп» стали переможцями конкурсів на FM-частоти у Володимирі й Кам’янці та цифрове мовлення на Одещині

Перегляди: 151
Додано: 2025-07-03 15:27:39 (E.v.g.)


На засіданні 3 липня Національна рада провела два конкурси – на радіомовлення та цифрове телевізійне мовлення в Одеській області у стандарті DVB-Т/T2. Оголошені вони були рішеннями регуляторного органу від 27 лютого цього року № 431, 432.

На радіоконкурс для розвитку загальнонаціональних, регіональних, місцевих мереж було виставлено 22 FM-частоти у 6 областях: Волинській, Житомирській, Івано-Франківській, Львівській, Одеській та Черкаській.

Переможцями стали:

Волинська область

  • м. Володимир, 94,9 МГц – «Радіо Голос надії» (ТОВ «Медіа група «Надія»);

Черкаська область

  • м. Кам’янка, 100,4 МГц – «Радіо Магніт» (ТОВ «Телерадіокомпанія «Магніт»).

Радіостанції отримали ліцензії на 10 років із правом цілодобового мовлення й зобов’язанням забезпечувати обсяг програм українською мовою та частку пісень державною мовою відповідно до чинного законодавства.

На решту 20 частот конкурс не проводився, оскільки не було претендентів.

Конкурс на цифрове телебачення DVB-T/T2 в Одеській області

Єдиним претендентом на участь у цьому конкурсі виявилося київське ТОВ «Телемедіагруп» (логотип «складається зі словесних частин, в якому стилізованими літерами вказані слова «MI» «lady» «TELEVISION»). Медіа подало чотири окремі заяви.

За підсумками рейтингового голосування компанія мовитиме на усіх каналах:

  • 27 ТВК (1 програма) в Одесі;
  • 51 ТВК (1 програма), охоплює чотири населені пункти: селища Бессарабське і Сарату, а також села Миколаївку і Петрівськ;
  • 59 ТВК (1 програма) для семи населених пунктів: міста Болград, Вилкове, Ізмаїл, Кілія й Рені, а також села Городнє і Кам’янське;
  • 60 ТВК (1 програма), охоплює Балту, Березівку, Велику Михайлівку, Вестерничани, Ковбасову Поляну, Кодиму, Любашівку, Миколаївку, Петровірівку й Роздільну.

У загальному обсязі мовлення медіа не менше 5 відсотків мають становити інформаційні програми місцевої/регіональної тематики. Мовлення потрібно провадитися без ретрансляції програм інших суб’єктів у сфері аудіовізуальних медіа.

Сайт НР



Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2025