Телеканал Княжицького «Еспресо TV» придбав цифровий канал «Голдберрі»

Перегляди: 2310
Додано: 2014-09-25 11:19:31 (admin)

ТОВ «Новини ТВ», яке має ліцензію на супутникове мовлення під логотипом «Еспресо TV», придбало ТОВ «Голдберрі», яке володіє ліцензією на цифрове ефірне мовлення в мультиплексі МХ-3. Про це повідомила директор «Еспресо TV» Катерина Єрмолович на засіданні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

За її словами, зараз угода завершується. Суму угоди пані Єрмолович не розголошує. У коментарі «Телекритиці» вона повідомила, що на базі «Голдберрі» буде розвиватися телеканал «Еспресо TV», і документи на переоформлення ліцензії вже подано до Нацради.

Пані Єрмолович нагадала членам Нацради, що власниками ТОВ «Новини ТВ» є Лариса Княжицька (дружина народного депутата Миколи Княжицького) і Вадим Денисенко (головний редактор «Еспресо TV»).

8 вересня у компанії «Голдберрі» змінився директор - ним стала Катерина Єрмолович, далі почався процес зміни редакційної ради, повідомила в Нацраді представник каналу «Еспресо TV», юрист компанії Jurimex Катерина Неманіхіна. Вона ж представляла на засіданні Нацради ТОВ «Корона санрайс» (цифровий телеканал «Вінтаж-ТВ»). Однак пані Єрмолович і пані Неманіхіна заявили, що це не є свідченням того, що в компаній один власник. «Це абсолютно дві різні компанії. Юрист є фахівцем у медіаправі і представляє різні компанії», - сказали вони.

Пані Єрмолович підтвердила, що компанія «Голдберрі» має борги перед оператором і провайдером цифрових мультиплексів ТОВ «Зеонбуд». «Це питання буде вирішено найближчим часом», - сказала вона. На запитання членів Нацради, чи збирається компанія сплатити борги, пані Єрмолович відповіла: «Думаю, у нас не буде іншого виходу», на що член Нацради Олег Черниш сказав, що «є інші варіанти».

 

«Телекритика»

 Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>