ПЕТИЦІЯ - Частоти для Українського радіо

Перегляди: 2153
Додано: 2014-07-28 01:44:39 (admin)

logour1

 

 

Президент України,

Кабінет Міністрів України,
Комітет ВР з питань свободи
слова та інформації,
Держкомтелерадіо,
Національна Рада з питань
телебачення і радіомовлення

ПЕТИЦІЯ

Ми, слухачі Українського радіо хочемо чути канали "УР-1", "Промінь", "Культура"  у зручному для нас діапазоні і вимагаємо надати частоти кожному із цих радіоканалів.

Українське радіо забезпечувало всю повноту інформації про те, що діється в Україні і навколо неї, навіть у найскрутніші часи. І одночасно, методично, з року в рік Українське радіо, через руйнування проводового мовлення та штучне обмеження часточного ресурсу, втрачало свою аудиторію.

Натомість у FM-діапазоні і нині добре себе почувають зовсім не українські канали із зовсім не українською інформаційною та музичною політикою.

Нас, слухачів, позбавили можливості чути на своїй території своє радіо.

Ми вимагаємо від Президента України, Кабінету Міністрів України, Комітету ВР з питань свободи слова та інформації, Держкомтелерадіо й Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення максимально посприяти забезпеченню трьох каналів Українського радіо частотним ресурсом у верхньому FM-діапазоні, а також зробити все можливе для відновлення роботи потужних передавачів на середніх хвилях та проводового мовлення.

www.petitions247.net/nrcuНаші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>