«Українське радіо» 24 вересня відновить мовлення в повному обсязі

Перегляди: 2015
Додано: 2015-09-23 15:30:07 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-17 19:41:23 (E.v.g.)

ur

 

Голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко анонсував, що 24 вересня «Українське радіо» відновить мовлення в повному обсязі. Про це інформує прес-служба Національної ради.

За інформацією пана Артеменка, Кабінет Міністрів України вже надає на потреби Національної радіокомпанії України 2 млн 735 тис. гривень, необхідних для відновлення мовлення в попередніх обсягах. Це дозволить відновити мовлення всіх трьох програм «Українського радіо».

Планується, що 24 вересня всі передавачі буде увімкнено.

У прес-службі Національної радіокомпанії України підтвердили цю інформацію та анонсували відновлення роботи передавачів, які були вимкнені 9 вересня. За повідомленням НРКУ, 24 вересня запрацює УКХ та ФМ мережа УР–1 у попередніх обсягах, буде скасовано денну перерву на потужному СХ передавачі на частоті 549 кГц, який покриває південь України включно з Кримом. Відновлює роботу також УКХ мережа каналів «Промінь» і «Культура».

«Повернення поширення програм НРКУ стало можливим завдяки заходам, вжитим Держкомтелерадіо, Мінінформполітики, Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення та Концерном РРТ, у результаті яких радіокомпанії додатково виділено 2 мільйони 735 тисяч гривень на оплату трансляції», - йдеться в повідомленні НРКУ.

Як відомо, керівництво НРКУ з 9 вересня ухвалило рішення відключити передавачі на середніх, ультракоротких і ФМ-хвилях через зменшення обсягу фінансування державної компанії на 3 млн 130,4 тис. грн. Програми першого каналу (УР-1)  були вимкнуті всюди, крім обласних центрів, програми каналу «Промінь» (УР-2) і «Культура» (УР-3) поширювалися тільки в Києві. На хвилях обласного радіо мовлення також припинялося на певні проміжки часу.

Така ситуація викликала обурення слухачів. Нацрада з питань телебачення і радіомовлення та Міністерство інформаційної політики звернулися до Кабінету Міністрів України, аби якнайшвидше відновити у повному обсязі мовлення «Українського радіо». Державний комітет телебачення і радіомовлення теж звернувся до уряду та Міністерства фінансів з проханням під час внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» відновити фінансування НРКУ.

«Телекритика»Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>