«Громадське радіо» мовить біля лінії зіткнення в АТО

Перегляди: 1812
Додано: 2016-04-01 11:37:22 (E.v.g.)

 

31 березня відбувся тестовий запуск програми «Київ-Донбас» від «Громадського радіо» на трьох радіопередавачах, повідомило «Громадському радіо» Міністерство інформаційної політики.

Відтепер, жителі прилеглих регіонів можуть слухати програму «Київ-Донбас» на таких хвилях: 

  • 95,7 FM  – Авдіївка, Піски, Водяне, Опитне
  • 95,3 FM – Красногорівка, Мар’їнка та Петрівський  район Донецька
  • 90 FM – біля смт. Новотошківське.

Заступник Міністра інформполітики Тетяна Попова зазначила: «Враховуючи, що в окупованих районах Донецької і Луганської областей мільйони жителів позбавлені можливості отримувати інформацію із незалежних медіа, програма «Київ-Донбас» від «Громадського радіо» стане якісною інформаційною альтернативою на противагу пропагандистським ЗМІ Кремля. У той же час у травні ми чекаємо на початок мовлення радіостанції Донецької філії НТКУ, і тоді на цих хвилях буде різноманіття голосів, створених спеціально для жителів Донбасу».

Також 31 березня відбулися ще дві події, що мають пряме відношення до поширення сигналу «Громадського радіо». Національна телекомпанія України повідомила радіо, що вихід програми «Громадська хвиля» призупиняється принаймні на один місяць. Крім того на ліцензійному конкурсі радіо отримало дві частоти: УКХ-частоту в Дніпропетровську і FM-частоту в Шполі Черкаської області.Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>