"Power FM" повертається

Перегляди: 2294
Додано: 2017-05-12 17:54:09 (E.v.g.)

 

Радіомережа «Любимое радио», яка мовить у 17 містах України, переформатовується та змінює назву на Power FM. Відповідні зміни затвердила 12 травня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.

«Любимое радио» стає Power FM

Нацрада переоформила ліцензії двох із трьох компаній, об’єднаних у мережу «Любимое радио»: ПП «Компанія “Нова хвиля”» і ПП «ТРК “Центр”». А заяви ТОВ «Радіо Шарманка», яке теж входить до мережі, перенесла на наступне засідання через те, що апарат Нацради не встиг підготувати проекти рішень.

Радіомережа змінює не лише назву «Любимое радио» на Power FM, а й програмну концепцію: обсяг інформаційно-аналітичних і публіцистичних програм зменшиться з 45 хвилин до 30 хвилин на добу,підбірки музичних творів – із 7 годин до 5 годин на добу, а обсяг розважальних і музичних програм збільшився з 10 годин до 13 годин 15 хвилин на добу. Окрім цього радіомережа переорієнтовується з російськомовної та україномовної музики на європейську: понад 60% пісень у її ефірі становитимуть пісні мовами Європейського Союзу – відтак, вона матиме знижену квоту на пісні українською мовою (25% замість 35% через два роки).

Радіостанція Power FM уже працювала в Україні з 2002 по 2004 роки. У 2004 році вона була переформатована на радіо «Шарманка», яке розвинулося в загальнонаціональну радіомережу. У 2014 році «Шарманка» була переформатована на «Любимое радио». Нині радіостанція повертається до своєї першої назви.

«Любимое радио» (а відтепер Power FM) входить до складу радіохолдингу Business Radio Group (інші активи – «Шансон», DJ FM, «Бізнес-радіо»). 

за матеріалами сайту Детектор МедіаНаші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>