11-12 вересня - засідання Нацради щодо визначення переможців конкурсу на мовлення в телемережі МХ-5

Перегляди: 2972
Додано: 2012-09-06 22:00:00 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-16 14:20:25 (E.v.g.)

NR new logo ua
  

11-12 вересня 2012 року відбудуться засідання Національної ради, під час яких буде підбито підсумки та визначено переможців конкурсу на отримання ліцензії на мовлення на вільних каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 (територіальна категорія мовлення - регіональне та місцеве мовлення).

 

Порядок денний:

1. Про припинення конкурсу на вільних каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5, на які відсутні претенденти.
Доповідає: Л. Мудрак
2. Про розгляд документів, поданих на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення на вільних каналах (програмах) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5, який оголошено 06.06.2012.
Доповідає: Л. Мудрак

3. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у с. Баланівці Вінницької обл.
Доповідає: Л. Мудрак
4. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Вінниці.
Доповідає: Л. Мудрак
5. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у с. Володимирці Вінницької обл.
Доповідає: Л. Мудрак
6. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Погребищі Вінницької обл.
Доповідає: Л. Мудрак
7. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Ямполі Вінницької обл.
Доповідає: Л. Мудрак
8. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Горохові Волинської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
9. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Ковелі Волинської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
10. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Луцьку Волинської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
11. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у смт Любешеві Волинської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
12. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Нововолинську Волинської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
13. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у смт Шацьку Волинської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
14. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Краматорську Донецької обл.
Доповідає: Л. Мудрак
15. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Торезі Донецької обл.
Доповідає: Л. Мудрак
16. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у с. Андріївці Житомирської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
17. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у с. Дебеславцях - с. Микуличині (г. Рокита Велика) Івано-Франківської обл. (працюють в мережі).
Доповідає: Л. Мудрак
18. Про визначення переможців конкурсу та видачу ліцензій на мовлення на вільних каналах (2 програми) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Березані Київської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
19. Про визначення переможців конкурсу та видачу ліцензій на мовлення на вільних каналах (2 програми) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Білій Церкві Київської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
20. Про визначення переможців конкурсу та видачу ліцензій на мовлення на вільних каналах (2 програми) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Кагарлику Київської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
21. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Києві.
Доповідає: Л. Мудрак
22. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Кіровограді.
Доповідає: Л. Мудрак
23. Про визначення переможців конкурсу та видачу ліцензій на мовлення на вільних каналах (2 програми) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у смт Новоархангельську Кіровоградської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
24. Про визначення переможців конкурсу та видачу ліцензій на мовлення на вільних каналах (2 програми) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Новомиргороді Кіровоградської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
25. Про визначення переможців конкурсу та видачу ліцензій на мовлення на вільних каналах (2 програми) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Новоукраїнці Кіровоградської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
26. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Олександрії Кіровоградської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
27. Про визначення переможців конкурсу та видачу ліцензій на мовлення на вільних каналах (2 програми) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у смт Устинівці Кіровоградської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
28. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Алупці, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
29. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Алушті, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
30. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Білогірську, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
31. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у с. Аннівці Білогірського р-ну, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
32. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Джанкої, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
33. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Євпаторії, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
34. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Керчі, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
35. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у смт Кіровському, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
36. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Красноперекопську, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
37. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у смт Партеніті, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
38. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Сімферополі, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
39. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у с. Заводському, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
40. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Судаку, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
41. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Феодосії, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
42. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у смт Форосі, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
43. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у с. Чапаївці (Совєтському), АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
44. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Ялті, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
45. Про визначення переможців конкурсу та видачу ліцензій на мовлення на вільних каналах (2 програми) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Бродах Львівської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
46. Про визначення переможців конкурсу та видачу ліцензій на мовлення на вільних каналах (2 програми) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Львові.
Доповідає: Л. Мудрак
47. Про визначення переможців конкурсу та видачу ліцензій на мовлення на вільних каналах (2 програми) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Новому Розділі Львівської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
48. Про визначення переможців конкурсу та видачу ліцензій на мовлення на вільних каналах (2 програми) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у смт Підбужі Львівської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
49. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Новому Бузі Миколаївської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
50. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Березівці Одеської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
51. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у с. Жовтні Одеської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
52. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Ізмаїлі Одеської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
53. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у с. Кам’янському Одеської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
54. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у с. Ковбасовій Поляні Одеської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
55. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Котовську Одеської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
56. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у смт Миколаївці Одеської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
57. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Одесі.
Доповідає: Л. Мудрак
58. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у смт Сараті Одеської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
59. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Кременчуці Полтавської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
60. Про визначення переможців конкурсу та видачу ліцензій на мовлення на вільних каналах (2 програми) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Полтаві.
Доповідає: Л. Мудрак
61. Про визначення переможців конкурсу та видачу ліцензій на мовлення на вільних каналах (2 програми) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Антополі Рівненської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
62. Про визначення переможців конкурсу та видачу ліцензій на мовлення на вільних каналах (2 програми) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Дубровиці Рівненської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
63. Про визначення переможців конкурсу та видачу ліцензій на мовлення на вільних каналах (2 програми) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Кузнецовську Рівненської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
64. Про визначення переможців конкурсу та видачу ліцензій на мовлення на вільних каналах (2 програми) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Бережанах Тернопільської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
65. Про визначення переможців конкурсу та видачу ліцензій на мовлення на вільних каналах (2 програми) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Бучачі Тернопільської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
66. Про визначення переможців конкурсу та видачу ліцензій на мовлення на вільних каналах (2 програми) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Кременці Тернопільської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
67. Про визначення переможців конкурсу та видачу ліцензій на мовлення на вільних каналах (2 програми) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Тернополі.
Доповідає: Л. Мудрак
68. Про визначення переможців конкурсу та видачу ліцензій на мовлення на вільних каналах (2 програми) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Чорткові Тернопільської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
69. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Лозовій Харківської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
70. Про визначення переможців конкурсу та видачу ліцензій на мовлення на вільних каналах (2 програми) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у смт Кегичівці Харківської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
71. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Харкові.
Доповідає: Л. Мудрак
72. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у смт Білогір’ї Хмельницької обл.
Доповідає: Л. Мудрак
73. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у с. Кульчіївцях Хмельницької обл.
Доповідає: Л. Мудрак
74. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Полонному Хмельницької обл.
Доповідає: Л. Мудрак
75. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Хмельницькому.
Доповідає: Л. Мудрак
76. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Умані Черкаської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
77. Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Черкасах.
Доповідає: Л. Мудрак
78. Про визначення переможців конкурсу та видачу ліцензій на мовлення на вільних каналах (2 програми) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Ніжині Чернігівської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
79. Про визначення переможців конкурсу та видачу ліцензій на мовлення на вільних каналах (2 програми) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Прилуках Чернігівської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
80. Про визначення переможців конкурсу та видачу ліцензій на  мовлення на вільних каналах (2 програми) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Чернігові.
Доповідає: Л. Мудрак

сайт НР,   ТелекритикаНаші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>