Нацрада визнала протиправними власні рішення про переможців конкурсу на малопотужні передавачі

Перегляди: 3090
Додано: 2010-09-08 16:48:34 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-16 15:47:01 (E.v.g.)

 

 

 

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 8 вересня окремим рішенням підтвердила і визнала протиправними низку своїх рішень згідно з рішенням Київського адміністративного апеляційного суду про визначення переможців конкурсу на малопотужні передавачі.

 

Двома іншими своїми рішеннями Нацрада анулювала додатки до ліцензій, які закріплювали право ТВі і 5-го каналу мовити на частотах, які вони виграли на конкурсі 27 січня 2010 року. При цьому перший заступник голови Нацради Оксана Головатенко запевнила компанію ТВі, що п'ять частот на мовлення в регіонах України, які були отримані каналом у жовтні 2009 року, буде записано в новий переоформлений додаток до ліцензії каналу на мовлення.

 

Юрист каналу ТВі Юрій Крайняк заперечив проти такого рішення. На його переконання Нацрада перевищила свої повноваженя, коли анулювала додатки до ліцензій (детальніша юридична аргументація міститься у заяві ТВі, розпосюдженій учора, 7 вересня).

 

«Ми неодмінно оскаржуватиме дане рішення Нацради в суді», - запевнив він кореспондента ТК, зазначивши, що такий позов компанія подасть щойно отримає рішення Нацради письмово.

 

Як роз`яснили журналістам на брифінгу, Нацрада взяла на себе додаткове зобов`язання поінформувати компанії про дані рішення в 3-денний термін, а далі очікує від ТВі заяви на видачу нового додатку, куди на найближчому ж засіданні обов`язково внесе усі ті 5 частот у регіонах, які компанія отримала на конкурсі у жовтні 2009 року.

 

 «Телекритика»

 


Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>