Конкурс 22.12.2010

Перегляди: 2197
Додано: 2013-01-21 14:50:03 (admin)
Оновлено: 2018-12-23 17:22:32 (E.v.g.)

 

 NR new logo ua

 

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення оголошує конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних телерадіоканалів

Стислі відомості про канали мовлення, територію розповсюдження програм, максимальний розмір ліцензійного збору, конкурсну гарантію та граничний обсяг мовлення

 

 

 

 

№ з/п

Область

Населений пункт

Частота (МГц, канал (ТВК)

Потуж-ність, кВт

Граничний обсяг мовлення

Територія розповсюдження програм

Максимальний розмір ліцензій-ного збору, грн

Конкурсна гарантія, грн                                     (10 % максималь-ного розміру ліцензійного збору)

1

АР Крим

Армянськ

42

0,1

6 годин на добу 

(01.00-07.00)

м.Армянськ

160,26

16,03

2

Волинська

Володимир-Волинський

37

0,1

19 годин на добу

м.Володимир-Волинський

663,36

66,34

3

Дніпропетровська

П’ятихатки

23

0,1

21 година на добу

м.П”ятихатки

356,56

35,66

4

Дніпропетровська

Павлоград

3

0,1

4 години на добу

м.Павлоград

484,77

48,48

5

Донецька

Донецьк

12

0,1

6 годин на добу

(01.00-07.00)

м.Донецьк

6324,55

632,46

6

Київська

Київ

30

20

24 години на добу

м.Київ та область

76976,09

7697,61

7

Одеська

Одеса

1

0,1

8 годин на добу 

 (00.00-08.00)

м.Одеса

8397,04

839,7

8

Сумська

Тростянець

41

0,1

8 годин на добу 

(23.00-07.00)

м.Тростянець

190,19

19,02

9

Хмельницька

Хмельницький

41

1

4 години на добу

 ( пон.птн: 07.40-09.15, 17.20-19.00, 24.00-00.45; суб,нед.святк.дні: 09.30-10.30, 15.00-16.30, 20.00-21.00, 24.00-00.30)

м.Хмельницький та райони (Хмельницький, Красилівський, Ярмолинецький)

1673,89

167,39

10

Чернігівська

Варва

24

0,1

7 годин на добу (пн-птн: 06.00-10.10, 18.40-21.30;            суб.-нед.: 05.30-09.00, 18.00-21.30)

м.Варва

63,40

6,34

11

Чернігівська

Бобровиця

54

0,1

8 годин на добу

( 22.00-06.00)

м.Бобровиця

97,23

9,72

1

АР Крим

Алупка

103,7

0,1

16 годин 35 хв на тиждень

 (пн-пт 06:30-06:55, 08:10-08:30, 15:40-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); суб (06:10-06:30, 08:10-08:30, 17:45-18:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); нед (06:10-06:30, 08:10-08:30, 15:45-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30)

 

м. Алупка

7,27

0,73

2

АР Крим

Генеральське

105,6

0,03

16 годин 35 хв на тиждень

 (пн-пт 06:30-06:55, 08:10-08:30, 15:40-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); суб (06:10-06:30, 08:10-08:30, 17:45-18:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); нед (06:10-06:30, 08:10-08:30, 15:45-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30)

 

смт Генеральське

0,23

0,02

3

АР Крим

Керч

100,3

0,5

16 годин 35 хв на тиждень

(пн-пт 06:30-06:55, 08:10-08:30, 15:40-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); суб (06:10-06:30, 08:10-08:30, 17:45-18:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); нед (06:10-06:30, 08:10-08:30, 15:45-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30)

м. Керч та Ленінський район

182,64

18,26

4

АР Крим

Морське

105,2

0,03

16 г 35 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:55, 08:10-08:30, 15:40-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); суб (06:10-06:30, 08:10-08:30, 17:45-18:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); нед (06:10-06:30, 08:10-08:30, 15:45-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30)

смт Морське

1,74

0,17

5

АР Крим

Нікіта

103,7

0,03

16 годин 35 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:55, 08:10-08:30, 15:40-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); суб (06:10-06:30, 08:10-08:30, 17:45-18:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); нед (06:10-06:30, 08:10-08:30, 15:45-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30)

смт Нікіта

1,92

0,19

6

АР Крим

Оленівка

102,9

0,03

16 годин 35 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:55, 08:10-08:30, 15:40-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); суб (06:10-06:30, 08:10-08:30, 17:45-18:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); нед (06:10-06:30, 08:10-08:30, 15:45-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30)

с. Оленівка

1,23

0,12

7

АР Крим

Паркове

102,9

0,1

16 годин 35 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:55, 08:10-08:30, 15:40-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); суб (06:10-06:30, 08:10-08:30, 17:45-18:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); нед (06:10-06:30, 08:10-08:30, 15:45-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30)

смт Паркове

0,39

0,04

8

АР Крим

Партеніт

100,5

0,03

16 годин 35 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:55, 08:10-08:30, 15:40-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); суб (06:10-06:30, 08:10-08:30, 17:45-18:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); нед (06:10-06:30, 08:10-08:30, 15:45-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30)

смт Партеніт

5,15

0,52

9

АР Крим

Привітне

101,3

0,03

16 годин 35 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:55, 08:10-08:30, 15:40-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); суб (06:10-06:30, 08:10-08:30, 17:45-18:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); нед (06:10-06:30, 08:10-08:30, 15:45-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30)

смт Привітне

2,53

0,25

10

АР Крим

Рибаче

103,8

0,1

16 годин 35 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:55, 08:10-08:30, 15:40-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); суб (06:10-06:30, 08:10-08:30, 17:45-18:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); нед (06:10-06:30, 08:10-08:30, 15:45-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30)

с. Рибаче

1,03

0,10

11

АР Крим

Севастополь

90,4

0,5

16 годин 35 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:55, 08:10-08:30, 15:40-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); суб (06:10-06:30, 08:10-08:30, 17:45-18:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); нед (06:10-06:30, 08:10-08:30, 15:45-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30)

м. Севастополь (міськрада) та Бахчисарайський район

380,43

38,04

12

АР Крим

Стерегуще

103,6

0,1

16 годин 35 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:55, 08:10-08:30, 15:40-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); суб (06:10-06:30, 08:10-08:30, 17:45-18:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); нед (06:10-06:30, 08:10-08:30, 15:45-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30)

смт Стерегуще

0,18

0,02

13

АР Крим

Форос

105,2

0,1

16 годин 35 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:55, 08:10-08:30, 15:40-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); суб (06:10-06:30, 08:10-08:30, 17:45-18:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); нед (06:10-06:30, 08:10-08:30, 15:45-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30)

смт Форос

1,75

0,18

14

АР Крим

Чорноморське

101,3

0,1

16 годин 35 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:55, 08:10-08:30, 15:40-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); суб (06:10-06:30, 08:10-08:30, 17:45-18:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); нед (06:10-06:30, 08:10-08:30, 15:45-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30)

смт Чорноморське

9,44

0,94

15

АР Крим

Сімферополь

88,6

0,5

24 години на добу

м. Сімферополь

(міськрада), та прилеглі райони: Бахчисарайський, Сімферопольський

3497,73

349,77

16

АР Крим

Сімферополь

91,5

0,5

24 години на добу

м. Сімферополь

(міськрада), та прилеглі райони: Бахчисарайський, Сімферопольський

3497,73

349,77

17

АР Крим

Сімферополь

91,9

0,25

24 години на добу

м. Сімферополь

(міськрада), та прилеглі райони: Бахчисарайський, Сімферопольський

3497,73

349,77

18

АР Крим

Сімферополь

89,3

0,1

24 години на добу

м. Сімферополь

(міськрада)

2101,59

210,16

19

АР Крим

Керч

104,8

0,25

24 години на добу

м. Керч та Ленінський район

1310,09

131,01

20

АР Крим

Севастополь

91,7

0,25

24 години на добу

м. Севастополь (міськрада) та Бахчисарайський район

2728,79

272,88

21

АР Крим

Феодосія

102,7

0,15

24 години на добу

м. Феодосія (міськрада)

627,54

62,75

22

АР Крим

Совєтське(Чапаївка)

106,5

0,5

24 години на добу

смт Совєтське (Чапаївка) та прилеглі райони (Білогірський, Кіровський, Нижньогірський, Совєтський)

1254,46

125,45

23

АР Крим

Ялта

102,5

0,1

24 години на добу

м. Ялта (міськрада)

834,83

83,48

24

АР Крим

Джанкой

103,0

0,1

24 години на добу

м. Джанкой та Джанкойський район

724,42

72,44

25

Вінницька

Вінниця

92,0

0,5

24 години на добу

м. Вінниця та прилеглі райони ( Вінницький, Жмеринський, Калинівський, Липовецький, Літинський, Тиврівський)

3897,93

389,79

26

Вінницька

Вінниця

90,9

0,25

24 години на добу

м. Вінниця та прилеглі райони ( Вінницький, Жмеринський, Калинівський, Липовецький, Літинський, Тиврівський)

3897,93

389,79

27

Вінницька

Вінниця

107,4

0,1

24 години на добу

м. Вінниця та Вінницький район

2490,69

249,07

28

Волинська

Луцьк (Підгайці)

90,6

0,5

24 години на добу

м.Луцьк та прилеглі райони (Горохівський,Ківерцівський, Луцький, Рожищенський)

2493,54

249,35

29

Волинська

Луцьк (Підгайці)

88,7

0,5

24 години на добу

м.Луцьк та прилеглі райони (Горохівський,Ківерцівський, Луцький, Рожищенський)

2493,54

249,35

30

Волинська

Луцьк (Підгайці)

89,8

0,25

24 години на добу

м.Луцьк та прилеглі райони (Горохівський,Ківерцівський, Луцький, Рожищенський)

2493,54

249,35

31

Дніпропетровська

Дніпропетровськ

105,3

2

12 годин на добу (пн, ср, пт, нд.: 02.00-14.00. вт, чт, сб.: 14.00-02.00)

Дніпропетровськ (міськрада) та прилеглі райони (Дніпродзержинськ (міськрада), Верхньодніпровський, Дніпропетровський Криничанський, Новомосковський, Петриківський, Синельниковський, Солонянський)

6952,57

695,26

32

Дніпропетровська

Дніпропетровськ

69,29

0,5

24 години на добу

Дніпропетровськ (міськрада) та прилеглі райони (Дніпродзержинськ (міськрада), Верхньодніпровський, Дніпропетровський Криничанський, Новомосковський, Петриківський, Синельниковський, Солонянський)

9849,48

484,95

33

Донецька

Донецьк

106,4

1

12 годин на добу   (пн., ср., пт., нд.: 12.00-24.00. Вт., чт., сб.: 00.00-12.00)

м. Донецьк(міськрада), м.Макіївка(міськрада), 

м. Селидове(міськрада) та прилеглі райони: Амвросіївський, Волноваський, Маріїнський, Старобешівський, Ясинуватський

7561,02

756,10

34

Донецька

Маріуполь

101,3

0,25

24 години на добу

м. Маріуполь (міськрада) та прилеглі райони (Першотравневий, Новоазовський, Володарський)

3547,87

354,79

35

Донецька

Єнакієве

103,8

0,1

24 години на добу

м. Єнакієве (міськрада)

933,67

93,37

36

Донецька

Шахтарськ

107,9

0,1

24 години на добу

м. Шахтарськ (міськрада)

414,18

41,42

37

Житомирська

Житомир

91,1

0,1

24 години на добу

м. Житомир та Житомирський район

2038,52

203,85

38

Житомирська

Житомир

100,7

0,5

24 години на добу

м. Житомир та прилеглі райони (Андрушівський, Бердичівський, Житомирський, Коростишівський, Червоноармійський, Черняхівський, Чуднівський)

3304,31

330,43

39

Житомирська

Коростень

106,8

0,25

24 години на добу

м. Коростень та Коростенський район

582,04

58,20

40

Житомирська

Овруч

102,1

0,1

24 години на добу

м. Овруч та  Овруцький район

392,04

39,20

41

Закарпатська

Ужгород (с.Ярок)

91,6

0,1

24 години на добу

м. Ужгород  та Ужгородський район

1108,32

110,83

42

Закарпатська

Ужгород (с.Ярок)

97,9

0,1

24 години на добу

м. Ужгород  та Ужгородський район

1108,32

110,83

43

Запорізька

Бердянськ

107,5

0,1

24 години на добу

м. Бердянськ (міськрада) та Бердянський район

905,09

90,51

44

Івано-Франківська

Івано-Франківськ

103,4

0,5

24 години на добу

м. Івано-Франківськ (міськрада) та  прилеглі райони (Богородчанський, Галицький, Калуський, Коломийський, Надвірнянський, Тисменицький, Тлумацький)

4562,36

456,24

45

Івано-Франківська

Івано-Франківськ

104,7

0,25

24 години на добу

м. Івано-Франківськ (міськрада) та  Тисменицький район

1842,01

184,20

46

Івано-Франківська

Яремче

103,6

0,1

24 години на добу

м. Яремче (міськрада)

123,98

12,40

47

Київська

Київ

72,08

4,0

8 годин на добу (22:00-06:00)

м. Київ та Київська область

12074,68

1207,47

48

Київська

Київ

73,64

5

24 години на добу

м. Київ та область

25658,70

2565,87

49

Кіровоград

Кіровоград

100

0,5

24 години на добу

м. Кіровоград (міськрада) та прилеглі райони (Знам"янський, Знам"янка(міськрада), Компаніївський, Кіровоградський, Маловисківський,Новгородківський)

2628,32

262,83

50

Кіровоград

Ульяновка

103,1

0,25

24 години на добу

смт Улянівка та Ульяновський район

166,57

16,66

51

Луганська

Ровеньки

104,3

0,1

24 години на добу

м.Ровеньки (міськрада)

530,10

53,01

52

Луганська

Старобільськ

100,2

0,1

24 години на добу

м.Старобільськ та Старобільський район

333,82

33,38

53

Луганська

Сєверодонецьк

103,3

0,1

24 години на добу

м.Сєверодонецьк (міськрада), м. Лисичанськ (міськрада)

1520,20

152,02

54

Львівська

Сколе

103,3

0,1

24 години на добу

м. Сколе та Сколівський район

290,21

29,02

55

Львівська

Львів

91,9

0,5

24 години на добу

м. Львів (міськрада) та прилеглі райони            (Городоцький, Жовківський, Камя"нсько-Бузький, Пустомитівський, Яворівський)

7160,74

716,07

56

Львівська

Новий Розділ

104,1

0,1

24 години на добу

м. Новий Розділ  та Миколаївський район

546,06

54,61

57

Львівська

Дрогобич

106,4

0,1

24 години на добу

м. Дрогобич (міськрада) та Дрогобицький район, 

м. Трускавець, м.Борислав (міськрада)

1431,87

143,19

58

Львівська

Трускавець

100,6

0,1

24 години на добу

м. Трускавець, м. Дрогобич (міськрада) та Дрогобицький район,   м.Борислав (міськрада)

1431,87

143,19

59

Миколаївська

Миколаїв

(Варварівка)

69,8

4

15 годин 20 хв на тиждень ( пн-пт 06:45-06:55, 08:10-08:30, 15:40-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30; суб 06:10-06:30, 08:10-08:30, 17:45-18:00; 18:10-19:00, 20:00-20:30; нед 06:10-06:30, 08:10-08:30, 15:45-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30

м. Миколаїв та прилеглі райони: Жовтневий, Миколаївський, Новоодеський, Очаківський

490,00

49,00

60

Миколаївська

Первомайськ

104,5

0,25

24 години на добу

м. Первомайськ та Первомайський район

619,73

61,97

61

Одеська

Балта

104,5

0,1

152 години 59 хв на тиждень пн-пт (00:00-06:45, 06:54-08:10, 08:29-15:40, 15:59-18:10, 18:59-20:00, 20:29-24:00); суб (00:00-06:10, 06:29-08:10, 08:29-12:40, 12:56-17:45, 17:59-18:10, 18:59-20:00, 20:29-24:00); нед (00:00-06:10, 06:29-08:10, 08:29-15:45, 15:59-18:10, 18:59-20:00, 20:29-24:00)

м. Балта

115,38

11,54

62

Одеська

Красні Окни

70,73

0,1

152 години 59 хв на тиждень (пн-птн 00:00-06:30, 06:30-06:45, 06:54-08:10, 08:29-15:40, 15:59-18:10, 18:59-20:00, 20:29-24:00); суб (00:00-06:10, 06:29-08:10, 08:29-12:40, 12:56-17:45, 17:59-18:10, 18:59-20:00, 20:29-24:00); нед (00:00-06:10, 06:29-08:10, 08:29-15:45, 15:59-18:10, 18:59-20:00, 20:29-24:00)

смт Красні Окни та Красноокнянський район

132,2

13,22

63

Одеська

Любашівка

68,45

0,1

152 години 59 хв на тиждень (пн-птн 00:00-06:30, 06:30-06:45, 06:54-08:10, 08:29-15:40, 15:59-18:10, 18:59-20:00, 20:29-24:00); суб (00:00-06:10, 06:29-08:10, 08:29-12:40, 12:56-17:45, 17:59-18:10, 18:59-20:00, 20:29-24:00); нед (00:00-06:10, 06:29-08:10, 08:29-15:45, 15:59-18:10, 18:59-20:00, 20:29-24:00)

смт Любашівка та Любашівський район

193,88

19,39

64

Одеська

Миколаївка

72,74

0,1

152 години 59 хв на тиждень  (пн-пт 00:00-06:30, 06:30-06:45, 06:54-08:10, 08:29-15:40, 15:59-18:10, 18:59-20:00, 20:29-24:00); суб (00:00-06:10, 06:29-08:10, 08:29-12:40, 12:56-17:45, 17:59-18:10, 18:59-20:00, 20:29-24:00); нед (00:00-06:10, 06:29-08:10, 08:29-15:45, 15:59-18:10, 18:59-20:00, 20:29-24:00)

смт Миколаївка та Миколаївський район

116,51

11,65

65

Одеська

Болград

96,1

0,25

24 години на добу

м.Болград та Болградський район

427,67

42,77

66

Одеська

Ізмаїл

92,2

0,25

24 години на добу

м.Ізмаїл та Ізмаїльський район

805,53

80,55

67

Полтавська

Кременчук

106,0

0,5

24 години на добу

м. Кременчук  та Кременчуцький р-н, Комсомольськ (міськрада)

1917,41

191,74

68

Полтавська

Чутове

73,97

0,03

24 години на добу

м. Чутове

37,10

3,71

69

Полтавська

Красногорівка

66,08

4,0

15 годин 20 хв на тиждень (пн-пт 06:45-06:55, 08:10-08:30, 15:40-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30), суб (06:10-06:30, 08:10-08:30, 17:45-18:00; 18:10-19:00, 20:00-20:30), нед(06:10-06:30, 08:10-08:30, 15:45-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30)

с. Красногорівка та прилеглі райони (Великобагачанський, Глобинський, Миргородський, Решетилівський, Семенівський, Хорольський, Шишацький)

193,23

19,32

70

Полтавська

Іскрівка

65,96

0,1

15 годин 20 хв на тиждень ( пн-пт 06:45-06:55, 08:10-08:30, 15:40-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30; суб 06:10-06:30, 08:10-08:30, 17:45-18:00; 18:10-19:00, 20:00-20:30; нед 06:10-06:30, 08:10-08:30, 15:45-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30

с. Іскрівка та Чутовський район

20,46

2,05

71

Полтавська

Кременчук

73,79

0,03

15 годин 20 хв на тиждень ( пн-пт 06:45-06:55, 08:10-08:30, 15:40-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30; суб 06:10-06:30, 08:10-08:30, 17:45-18:00; 18:10-19:00, 20:00-20:30; нед 06:10-06:30, 08:10-08:30, 15:45-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30

м. Кременчук

174,29

17,43

72

Полтавська

Лелюхівка

69,47

0,1

15 годин 20 хв на тиждень ( пн-пт 06:45-06:55, 08:10-08:30, 15:40-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30; суб 06:10-06:30, 08:10-08:30, 17:45-18:00; 18:10-19:00, 20:00-20:30; нед 06:10-06:30, 08:10-08:30, 15:45-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30

с. Лелюхівка та Новосанжарський район

30,83

3,08

73

Полтавська

Лохвиця

73,88

0,1

15 годин 20 хв на тиждень ( пн-пт 06:45-06:55, 08:10-08:30, 15:40-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30; суб 06:10-06:30, 08:10-08:30, 17:45-18:00; 18:10-19:00, 20:00-20:30; нед 06:10-06:30, 08:10-08:30, 15:45-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30

смт Лохвиця та Лохвицький район

38,30

3,83

74

Полтавська

Полтава

71,21

0,1

15 годин 20 хв на тиждень ( пн-пт 06:45-06:55, 08:10-08:30, 15:40-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30; суб 06:10-06:30, 08:10-08:30, 17:45-18:00; 18:10-19:00, 20:00-20:30; нед 06:10-06:30, 08:10-08:30, 15:45-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30

м. Полтава

236,78

23,68

75

Полтавська

Гадяч

102,1

0,03

15 годин 20 хв на тиждень ( пн-пт 06:45-06:55, 08:10-08:30, 15:40-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30; суб 06:10-06:30, 08:10-08:30, 17:45-18:00; 18:10-19:00, 20:00-20:30; нед 06:10-06:30, 08:10-08:30, 15:45-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30

м. Гадяч

16,90

1,69

76

Полтавська

Полтава

107,2

0,25

24 години на добу

м. Полтава та прилеглі райони (Диканський, Машівський,  Новосанжарський, Полтавський, Решетилівський, Чутівський)

3038,53

303,85

77

Полтавська

Полтава

107,8

0,25

24 години на добу

м. Полтава та прилеглі райони (Диканський, Машівський,  Новосанжарський, Полтавський, Решетилівський, Чутівський)

3038,53

303,85

78

Полтавська

Гадяч

103,1

0,25

24 години на добу

м. Гадяч та Гадяцький район

369,98

37,00

79

Полтавська

Гадяч

100,9

0,1

24 години на добу

м. Гадяч та Гадяцький район

369,98

37,00

80

Полтавська

Кременчук

107,7

0,25

24 години на добу

м. Кременчук  та Кременчуцький р-н, Комсомольськ (міськрада)

1917,41

191,74

81

Полтавська

Кременчук

92,3

0,25

24 години на добу

м. Кременчук  та Кременчуцький р-н, Комсомольськ (міськрада)

1917,41

191,74

82

Полтавська

Лохвиця

106,9

0,1

24 години на добу

смт Лохвиця та Лохвицький район

297,32

29,73

83

Рівненська

Кургани

104,0

0,1

24 години на добу

Кургани, Березнівський р-н

371,53

37,15

84

Рівненська

Рівне

68,24

4,0

6 годин на добу (24:00-06:00)

м. Рівне та прилеглі райони (Гощанський, Здолбунівський, Рівненський)

886,30

88,63

85

Рівненська

Рівне

90,4

0,5

24 години на добу

м. Рівне та прилеглі райони (Гощанський, Здолбунівський, Рівненський)

2511,19

251,12

86

Рівненська

Рівне

87,8

0,5

24 години на добу

м. Рівне та прилеглі райони (Гощанський, Здолбунівський, Рівненський)

2511,19

251,12

87

Рівненська

Рівне

90,0

0,5

24 години на добу

м. Рівне та прилеглі райони (Гощанський, Здолбунівський, Рівненський)

2511,19

251,12

88

Рівненська

Рівне

105,7

0,5

24 години на добу

м. Рівне та прилеглі райони (Гощанський, Здолбунівський, Рівненський)

2511,19

251,12

89

Сумська

Суми

89,8

0,5

24 години на добу

м. Суми (міськрада) та Сумський район

2072,41

207,24

90

Сумська

Суми

89,1

0,5

24 години на добу

м. Суми (міськрада) та Сумський район

2072,41

207,24

91

Тернопільська

Тернопіль

91,2

0,5

24 години на добу

м.Тернопіль та прилеглі райони (Збаразький, Зборівський, Козівський, Підволочиський, Теребовлянський, Тернопільський)

3208,51

320,85

92

Тернопільська

Тернопіль

102,3

0,5

24 години на добу

м.Тернопіль та прилеглі райони (Збаразький, Зборівський, Козівський, Підволочиський, Теребовлянський, Тернопільський)

3208,51

320,85

93

Тернопільська

Тернопіль

88,1

0,25

24 години на добу

м.Тернопіль та прилеглі райони (Збаразький, Зборівський, Козівський, Підволочиський, Теребовлянський, Тернопільський)

3208,51

320,85

94

Тернопільська

Бережани

100,6

0,1

24 години на добу

м. Бережани та Бережанський район

259,02

25,90

95

Хмельницька

Хмельницький

105,0

0,25

24 години на добу

м.Хмельницький та Хмельницький район

1785,59

178,56

96

Хмельницька

Полонне

102,3

0,25

24 години на добу

м.Полонне та Полонський район

296,13

29,61

97

Хмельницька

Кам"янець-Подільський

104,8

0,1

24 години на добу

м.Кам"янець-Подільський (міськрада) та Кам"янець-Подільський район

1013,14

101,31

98

Черкаська

Черкаси

100,2

0,25

24 години на добу

м. Черкаси та прилеглі райони (Золотоніський, Черкаський)

2449,64

244,96

99

Черкаська

Черкаси

91,4

0,25

24 години на добу

м. Черкаси та прилеглі райони (Золотоніський, Черкаський)

2449,64

244,96

100

Черкаська

Черкаси

100,6

0,25

24 години на добу

м. Черкаси та прилеглі райони (Золотоніський, Черкаський)

2449,64

244,96

101

Черкаська

Умань

91,5

0,5

24 години на добу

м. Умань та прилеглі райони (Маньківський, Монастирищенський, Тальнівський, Уманський, Хрестинівський)

1715,17

171,52

102

Черкаська

Буки

106,9

0,5

24 години на добу

м. Буки та Маньківський район

191,39

19,14

103

Черкаська

Буки

104,4

0,5

24 години на добу

м. Буки та Маньківський район

191,39

19,14

104

Чернівецька

Чернівці

67,97

1,0

6 годин на добу (24:00-06:00)

м. Чернівці та область

1882,55

188,26

105

Чернівецька

Чернівці

101,2

0,25

24 години на добу

м. Чернівці та прилеглі райони (Герцаївський, Глибоцький, Заставнівський, Кіцманський, Новоселицький, Сторожинецький)

3800,41

380,04

106

Чернівецька

Путила

102,0

0,03

24 години на добу

м. Путила

19,26

1,93

107

Чернігівська

Новгород-Сіверський

101,0

0,1

15 годин 20 хв на тиждень (пн-пт (06:45-06:55, 08:10-08:30, 15:40-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); суб (06:10-06:30, 08:10-08:30, 17:45-18:00, 18:10-18:00, 20:00-20:30); нед (06:10-06:30, 08:10-08:30, 15:45-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30)

м. Новгород-Сіверський

11,30

1,13

108

Чернігівська

Холми

106,1

0,5

16 годин 35 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:55, 08:10-08:30, 15:40-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); суб (06:10-06:30, 08:10-08:30, 17:45-18:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30); нед (06:10-06:30, 08:10-08:30, 15:45-16:00, 18:10-19:00, 20:00-20:30)

м. Холми та район (Коропський, Корюківський, Новгород-Сіверський, Семенівський, Сосницький)

123,72

12,37

109

Чернігівська

Бахмач

71,69

1,0

166 годин 50 хв на тиждень (пн-пт (00:00-06:30, 06:44-24:00); суб-нед 00:00-24:00)

м. Бахмач та прилеглі райони (Бахмацький, Борзнянський, Ічнянський, Коропський)

1002,60

100,26

110

Чернігівська

Чернігів

103,9

0,5

24 години на добу

м. Чернігів та прилеглі райони (Куликівський та Чернігівський)

2247,46

224,75

111

Чернігівська

Холми

103,6

0,1

24 години на добу

м. Холми та Корюківський район

194,65

19,47

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

а) Ліцензійні умови для мовлення:                                                                  

Для участі у конкурсі на ефірне мовлення  претенденти подають заяву про видачу ліцензії на мовлення та інші документи відповідно до вимог статей 8, 9, 10, 24, 28 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”.

До пакету документів на участь у конкурсі претенденти долучають копії чинних ліцензій Національної ради на мовлення (у разі наявності).

Конкурсні документи не приймаються без підтвердження сплати конкурсної гарантії (копія платіжного доручення з відміткою банку).

Пакети документів із заявами претендентів зберігаються в Національній раді протягом
3-х місяців з дня підбиття підсумків конкурсу.  

 

б) Вимоги до програмної концепції:                                                                                        

Для загальнонаціональної категорії мовлення :

–  обов’язкове розміщення соціально важливих програм;

– не менше одного випуску новин має передаватися з сурдоперекладом;

– обсяг ведення передач українською мовою – згідно з діючими ліцензіями на мовлення;

– рекомендовано розміщення дитячих передач;

– забезпечити цілісність мережі мовлення і програмного наповнення.

Для регіональної категорії мовлення:

 – обсяг ведення передач українською мовою згідно з чинним законодавством;

 – рекомендовано розміщення дитячих передач.

Для місцевої категорії мовлення:

–        обсяг ведення передач українською мовою згідно з чинним законодавством,

–        рекомендовано розміщення дитячих передач.

Вимоги до програмної концепціїмовлення з використанням 30 ТВК у м. Києві (місцева категорія мовлення):

–           обов’язкове розміщення соціально важливих та інформаційно-аналітичних програм;

–           рекомендувати розміщення культурно-мистецьких та науково-просвітницьких програм; 

–   розміщення дитячих передач.

 

в)  Вимоги до організаційно-технічних зобов’язань учасників конкурсу:

Відповідно до вимог статей 12, 20, 24 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, претендент на участь у конкурсі надає інформацію про:      

–        забезпечення високої технічної якості мовлення;

–        оператора телекомунікацій (надати протокол про наміри, угоду з оператором телекомунікацій);

–        тип передавача; 

–  перелік обладнання студії, захист студійних приміщень від несанкціонованого доступу;

–        стандарт мовлення – аналогове;

–        отримання дозволів на експлуатацію РЕЗ мовлення;

–  термін початку мовлення та початку оплати за користування радіочастотним ресурсом.

 

г) Вимоги до фінансових та інвестиційних зобов’язань учасників конкурсу:     

Відповідно до статей 25, 26, 31 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, фінансові та інвестиційні зобов’язання претендента на участь у конкурсі повинні висвітлювати питання (бізнес-план):

 –  наявність фінансово-економічних можливостей забезпечувати розповсюдження програм;

 –  джерела фінансування телерадіоорганізації.                                                            

 

Сплата грошового внеску під конкурсну гарантію здійснює безпосередньо претендент для участі в конкурсі. Не допускається сплата іншою юридичною або фізичною особою. Конкурсні документи не розглядаються без підтвердження сплати конкурсної гарантії (платіжним дорученням).

У разі набрання чинності змін до законодавства щодо нового порядку нарахування ліцензійних зборів (до підбиття підсумків конкурсу), розміри ліцензійних зборів до сплати буде розраховано відповідно до такого порядку.

Реквізити на сплату грошового внеску під конкурсну гарантію, а саме:

Одержувач : УДК у Шевченківському р-ні м.Києва, код ЗКПО 26077968,

р/р № 31115056700011 в ГУДКУ у м. Києві, МФО 820019.

Поле "Призначення платежу":   +;2659;101; ; ; ; ; ;

Призначення платежу: Сплата грошового внеску під конкурсну гарантію за канал/частоту ______мовлення, без ПДВ.

 

Заяви на участь у конкурсі приймаються з 21.01.2011 за адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ,
т. 234-97-13

Граничний термін подачі заяв на видачу ліцензії – 18.02.2011.

Граничний термін підбиття підсумків конкурсу –  20.03.2011.

 

 



Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>