Національна рада оголошує конкурс на телевізійне і радіомовлення (+ перелік частот)

Перегляди: 2813
Додано: 2013-07-25 09:20:58 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-17 19:52:06 (E.v.g.)

     24.07.2013         м. Київ          Протокол № 21

 

Розглянувши інформацію управління науково-технічного і частотного розвитку щодо наявності вільних радіоканалів мовлення, керуючись ст. 25 Закону України “Про телебачення і радіомовлення”, Законом України „Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”, Національна рада  вирішила:

 

1. Оголосити конкурс на отримання ліцензії на мовлення, згідно з рішенням Національної ради від 24.07.2013 № 1493 „Про затвердження конкурсних умов”.

 

2. Конкурсну гарантію встановити в розмірі 10% від максимального розміру ліцензійного збору.

 

3. Відділу зв’язків із засобами масової інформації, громадськістю та громадськими організаціями забезпечити публікацію повідомлення про оголошення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних телерадіоканалів  у засобах масової інформації згідно з додатком.

 

4. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, науково-технічного і частотного розвитку, бухгалтерської служби та контрольно-аналітичне управління.

 

5. Контроль за виконанням рішення покласти на голову Національної ради В.А.Манжосова.

 

№ з/п

Область

Населений пункт

Частота (МГц), канал (ТВК)

Потуж-ність, кВт

Граничний обсяг мовлення

Територія розповсюдження програм

Максимальний розмір ліцензійного збору, грн

Конкурсна гарантія, грн                               (10 % макси-мального розміру ліцен-зійного збору)

 

Телебачення

 

1

АР Крим

Алупка

5

0,1

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

м.Алупка

4309,28

430,93

 

2

АР Крим

Алушта

33

0,1

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

м.Алушта (міськрада)

8618,56

861,86

 

3

АР Крим

Армянськ

42

0,1

6 годин на добу(щодня 01:00-07:00)

м. Армянськ (міськрада)

3727,75

372,78

 

4

АР Крим

Білогірськ

12

0,1

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

м.Білогірськ

4309,28

430,93

 

5

АР Крим

Ботанічне

23

0,1

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

с.БотанічнеЯлтинської міськради

4309,28

430,93

 

6

АР Крим

Верхоріччя

53

0,01

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

с. Верхоріччя Бахчисарайського району

4309,28

430,93

 

7

АР Крим

Веселе

58

0,01

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

с.Веселе Судацької міськради

4309,28

430,93

 

8

АР Крим

Гаспра

6

0,01

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

смт Гаспра

4309,28

430,93

 

9

АР Крим

Дачне

9

0,01

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

с.Дачне Судацької міськради

4309,28

430,93

 

10

АР Крим

Джанкой

9

0,1

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

м.Джанкой

4309,28

430,93

 

11

АР Крим

Джанкой

27

0,1

2 години на добу(пн-пт 18:30-20:30, суб,нед 13:30-15:30)

м.Джанкой

1237,61

123,76

 

12

АР Крим

Долинне

46

0,01

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

с. Долинне Бахчисарайського району

4309,28

430,93

 

13

АР Крим

Євпаторія

26

0,1

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

м. Євпаторія (міськрада)

12927,84

1292,78

 

14

АР Крим

Зеленогір'я

36

0,01

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

с. Зеленогір'я Алуштинської міськради

4309,28

430,93

 

15

АР Крим

Земляничне

45

0,01

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

с. Земляничне Білогірського району

4309,28

430,93

 

16

АР Крим

Керч

3

0,1

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

м.Керч

12927,84

1292,78

 

17

АР Крим

Кіровське

12

0,1

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

с.Кіровське Чорноморського району

4309,28

430,93

 

18

АР Крим

Краснокам'янка

38

0,01

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

с. Краснокам'янка Феодосійської міськради

4309,28

430,93

 

19

АР Крим

Лісне

38

0,01

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

с. Лісне Судацької міськради

4309,28

430,93

 

20

АР Крим

Льговське

46

0,01

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

с. Льговське Кіровського району

4309,28

430,93

 

21

АР Крим

Малий Маяк

8

0,01

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

с.Малий Маяк Алуштинської міськради

4309,28

430,93

 

22

АР Крим

Малоріченське

46

0,01

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

с. Малоріченське Алуштинської міськради

4309,28

430,93

 

23

АР Крим

Міжріччя

45

0,01

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

с. Міжріччя Судацької міськради

4309,28

430,93

 

24

АР Крим

Нова Петрівка

34

0,1

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

с. Нова Петрівка

4309,28

430,93

 

25

АР Крим

Оленівка

44

0,01

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

с. Оленівка Чорноморського району

4309,28

430,93

 

26

АР Крим

Паркове

23

0,1

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

смт Паркове

4309,28

430,93

 

27

АР Крим

Партеніт

6

0,1

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

смт Партеніт

4309,28

430,93

 

28

АР Крим

Плодове

46

0,01

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

с. Плодове Бахчисарайського району

4309,28

430,93

 

29

АР Крим

Привітне

11

0,01

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

с. Привітне Алуштинської міськради

4309,28

430,93

 

30

АР Крим

Путилівка

53

0,01

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

с. Путилівка Бахчисарайського району

4309,28

430,93

 

31

АР Крим

Рибаче

36

0,01

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

с. Рибаче Алуштинської міськради

4309,28

430,93

 

32

АР Крим

Севастополь

37

0,1

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

м. Севастополь (міськрада)

21546,40

2154,64

 

33

АР Крим

Сімферополь

12

1

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

м.Сімферополь (міськрада) та  Сімферопольський район

43092,79

4309,28

 

34

АР Крим

Сімферополь

27

1

24 години на добу

м.Сімферополь (міськрада) та  Сімферопольський район

149110,00

14911,00

 

35

АР Крим

Совєтський  (Чапаєвка)

11

0,1

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

с. Чапаєвка  Советського району

4309,28

430,93

 

36

АР Крим

Старий Крим

45

0,01

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

м. Старий Крим

4309,28

430,93

 

37

АР Крим

Стерегуще

28

0,1

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

с. Стерегуще Роздольненського району

4309,28

430,93

 

38

АР Крим

Судак

3

0,1

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

м. Судак (міськрада)

4309,28

430,93

 

39

АР Крим

Феодосія

8

0,1

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

м.Феодосія (міськрада)

12927,84

1292,78

 

40

АР Крим

Чорноморське

35

0,1

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

смт Чорноморське

4309,28

430,93

 

41

АР Крим

Щебетівка

53

0,01

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

смт Щебетівка Феодосійської міськради

4309,28

430,93

 

42

АР Крим

Ялта

21

0,1

6 годин 30 хвилин на добу у пн-пт (00:00-06:30) та 8 годин на добу у суб, нед(00:00-07:30, 23:30-24:00)

м. Ялта (міськрада)

12927,84

1292,78

 

43

Вінницька

Могилів-Подільський

43

0,1

2 години на добу(пн-чт: 19:20-21:20, пт: 16:45-18:45,суб,нед: 19:05-21:05)

м.Могилів-Подільський (міськрада)

1237,61

123,76

 

44

Дніпропетровська

Жовті Води

32

0,1

1 година на добу(пн-суб:19:10-19:40, 22:30-23:00, нед: 19:30-20:00, 22:30-23:00)

м. Жовті Води (міськрада)

626,26

62,63

 

45

Донецька

Єнакієве

8

0,01

24 години на добу

м. Єнакієве (міськрада)

44733,00

4473,30

 

46

Миколаївська

Агрономія

33

0,01

6 годин на добу(07:00-08:00, 11:00-13:00, 16:00-19:00)

с. Агрономія Арбузинського району

3727,75

372,78

 

47

Миколаївська

Березнегувате

23

0,1

6 годин на добу(07:00-08:00, 11:00-13:00, 16:00-19:00)

смт Березнегувате

3727,75

372,78

 

48

Миколаївська

Веселинове

26

0,1

6 годин на добу(07:00-08:00, 11:00-13:00, 16:00-19:00)

смт Веселинове

3727,75

372,78

 

49

Миколаївська

Єланець

37

0,1

6 годин на добу(07:00-08:00, 11:00-13:00, 16:00-19:00)

смт Єланець

3727,75

372,78

 

50

Миколаївська

Красне

24

0,1

6 годин на добу(07:00-08:00, 11:00-13:00, 16:00-19:00)

с. Красне Березанського району

3727,75

372,78

 

51

Миколаївська

Снігурівка

37

0,1

6 годин на добу(07:00-08:00, 11:00-13:00, 16:00-19:00)

м. Снігурівка

3727,75

372,78

 

52

Полтавська

Карлівка

37

0,5

14 годин на добу(06:30-09:00,10:00-19:00, 22:00-24:00, 00:00-00:30)

м.Карлівка та Карлівський, Машівський, Чутівський, Полтавський райони

26079,34

2607,93

 

53

Сумська

Тростянець

41

0,1

8 годинна добу(23:00-24:00, 00:00-07:00)

м. Тростянець та Тростянецький,  Охтирський райони

9930,73

993,07

 

54

Черкаська

Жашків

38

0,1

24 годинина добу

м. Жашків та Жашківський район

14911,00

1491,10

 

55

Чернігівська

Бобровиця

54

0,1

24 годинина добу

м. Бобровиця та Бобровицький район

14911,00

1491,10

 

Радіомовлення

 

 

 

 

 

 

 

 

1

АР Крим

Земляничне

102,8

0,03

24 години на добу

с. ЗемляничнеБілогірського району

14911,00

1491,10

 

2

АР Крим

Кіровське

100,2

0,1

24 години на добу

с. Кіровськета Чорноморський район

 

14911,00

1491,10

 

3

АР Крим

Партеніт

105,4

0,03

24 години на добу

смт Партеніт

 

14911,00

1491,10

 

4

АР Крим

Петрівка

104,6

0,1

24 години на добу

с. Петрівка та Красногвардійськийрайон

29822,00

2982,20

 

5

АР Крим

Привітне

91,3

0,03

24 години на добу

с. Привітне Алуштинської міськради

14911,00

1491,10

 

6

АР Крим

Рибаче

107,2

0,03

24 години на добу

с. Рибаче Алуштинської міськради

14911,00

1491,10

 

7

АР Крим

Севастополь

72,02

0,1

24 години на добу

м. Севастополь (міськрада)

14911,00

1491,10

 

8

АР Крим

Севастополь

73,31

0,1

24 години на добу

м. Севастополь (міськрада)

14911,00

1491,10

 

9

АР Крим

Сімферополь

65,9

0,1

24 години на добу

м. Сімферополь (міськрада) та Сімферопольський район

14911,00

1491,10

 

10

АР Крим

Ялта

70,4

0,1

24 години на добу

м. Ялта(міськрада)

14911,00

1491,10

 

11

Вінницька

Вінниця

104,8

0,5

24 години на добу

м. Вінниця та Вінницький, Жмеринський, Калинівський, Липовецький, Літинський, Тиврівський райони

149110,00

14911,00

 

12

Вінницька

Могилів-Подільський

107,7

0,1

24 години на добу

м. Могилів-Подільський (міськрада) та Могилів-Подільський район

29822,00

2982,20

 

13

Вінницька

Теплик

68,3

0,1

164 години 45 хвилин на тиждень (пн-пт 06:45-24:00; 00:00-06:30; суб 00:00-14:00, 15:00-24:00; нед 00:00-15:15, 16:15-24:00)

 

смт Теплик та Теплицький район

14627,69

1462,77

 

14

Вінницька

Хмільник

66,8

0,1

1 година 35 хвилин на тиждень (пн-пт: 11:40-11:59)

м. Хмільник та Хмільницький район

134,20

13,42

 

15

Донецька

Артемівськ

105,4

0,1

24 години на добу

м. Артемівськ (міськрада) та Артемівський район

44733,00

4473,30

 

16

Закарпатська

Тячів (Новоселиця)

87,7

0,01

24 години на добу

с. Новоселиця та Тячівський район

44733,00

4473,30

 

17

Київська

Володарка

101,2

0,1

24 години на добу

смт Володарка та Володарський район

14911,00

1491,10

 

18

Кіровоградська

Новоархангельськ

90,4

0,1

24 години на добу

смт Новоархангельськ та Новоархангельський район

14911,00

1491,10

 

19

Кіровоградська

Устинівка

90,9

0,1

24 години на добу

смт Устинівка та Устинівський район

14911,00

1491,10

 

20

Луганська

Біловодськ

92,6

0,1

24 години на добу

смт Біловодськ та Біловодський район

14911,00

1491,10

 

21

Луганська

Білолуцьк

100

0,1

24 години на добу

смт Білолуцьк та Новопсковський район

14911,00

1491,10

 

22

Луганська

Зоринівка

103,7

0,1

24 години на добу

смт Зоринівка та Міловський район

14911,00

1491,10

 

23

Львівська

Львів

107,2

1

24 години на добу

м. Львів (міськрада) та Городоцький, Жовківський, Кам’янка-Бузький, Пустомитівський, Яворівський райони

298220,00

29822,00

 

24

Миколаївська

Новий Буг

104,5

0,1

24 години на добу

м. Новий Буг та Новобузький район

14911,00

1491,10

 

25

Одеська

Ананьїв

105,6

0,1

24 години на добу

м. Ананьїв та Ананьївський район

14911,00

1491,10

 

26

Одеська

Березівка

69,62

0,1

24 години на добу

м. Березівка та Березівський район

14911,00

1491,10

 

27

Одеська

Велика Михайлівка

69,59

0,1

24 години на добу

смт Велика Михайлівка та Великомихайлівський район

14911,00

1491,10

 

28

Одеська

Сарата

70,7

0,1

24 години на добу

смт Сарата та Саратський район

14911,00

1491,10

 

29

Полтавська

Кобеляки

71,99

0,25

24 години на добу

м. Кобеляки та Кобеляцький, Козельщинський, Новосанжарський райони

14911,00

1491,10

 

30

Полтавська

Кременчук

102,5

0,5

24 години на добу

м.Кременчук,

м. Комсомольськ (міськрада) та Кременчуцький район

74555,00

7455,50

 

31

Харківська

Великий Бурлук

99,6

0,25

24 години на добу

смт Великий Бурлук та Великобурлуцький район

14911,00

1491,10

 

32

Харківська

Харків

69,2

4

24 години на добу

м. Харків, м. Чугуїв (міськрада), м. Люботин (міськрада) та райони: Богодухівський, Валківський, Вовчанський, Дергачівський, Зміївський, Золочівський, Нововодолазький, Первомайський, Печенізький, Харківський, Чугуївський

14911,00

1491,10

 

33

Херсонська

Нова Каховка

101,5

0,25

24 години на добу

м. Нова Каховка (міськрада) та Бериславський, Горностаївський, Каховський райони

44733,00

4473,30

 

34

Хмельницька

Чемерівці

100,3

0,25

24 години на добу

смт Чемерівці та Чемеровецький, Дунаєвецький, Кам’янець-Подільський, Городоцький райони

44733,00

4473,30

 

35

Черкаська

Умань

105,7

0,1

24 години на добу

м. Умань та Уманьський, Христинівський, Маньківський райони

44733,00

4473,30

 

36

Черкаська

Черкаси

101

1

12 годин на добу(07:00-09:00, 11:00-13:00, 15:00-17:00, 19:00-21:00, 23:00-24:00, 00:00-01:00, 03:00-05:00)

м. Черкаси (міськрада),  м. Золотоноша (міськрада) та Золотоніський, Черкаський, Чорнобаївський райони

37277,50

3727,75

 

37

Чернівецька

Новодністровськ

106,6

0,1

1 година 15 хвилин на тиждень(пн-пт:06:30-06:45)

м. Новодністровськ та Сокирянський район

208,75

20,88

 

                                   

 

Граничний термін подачі заяв на видачу ліцензії відповідно до п. „а” ч. 5 ст. 25 Закону України „Про телебачення і радіомовлення” – 27.09.2013 до 18.00.

Граничний термін підбиття підсумків конкурсу відповідно до п. „б” ч. 5 ст. 25 Закону України „Про телебачення і радіомовлення” – 26.11.2013.                                                                

сайт НР                                                 



Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>