Нацрада проведе конкурс на 28 радіочастот, на який торік подавалися НРКУ та «Радио Вести», в першому кварталі
Перегляди: 2861
Додано: 2015-01-29 19:22:34 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-22 20:18:46 (E.v.g.)

NR new logo ua

 

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення планує провести скасований торік конкурс на вільні радіочастоти, на який найбільше заявок подали Національна радіокомпанія України і «Радио Вести», в першому кварталі 2015 року. Про це на брифінгу повідомив член Нацради Владислав Севрюков.

 

«Я вважаю, що конкурс був перенесений, а не скасований. Він не відбувся (вчасно. - ТК), тому що Національна рада не могла працювати. Ми вирішили, що всі компанії, які оплатили конкурсний збір, зможуть на нього податися та не платити збір знову. Плануємо цей конкурс провести в першому кварталі цього року, навіть у проекті Плану розвитку це вказали», - повідомив він.

 

Нагадаємо, Нацрада 17 липня 2014 року визнала таким, що не відбувся конкурс на 28 радіочастотоголошений 21 січня 2014 року. Найбільше заявок на конкурс подали Національна радіокомпанії України і «Радио Вести» (входить до холдингу Ігоря Гужви «Мультимедіа інвест груп»).

 

Перший заступник голови Нацради Ольга Герасим'юк заявила, що конкурс був абсолютно несправедливим і в ньому вбачалися ознаки монополізації. Голова Нацради Юрій Артеменкододав, що під час прийому заявок неофіційно відхилялися компанії, які не були потрібні, а приймалися заявки тих компаній, які наближені до колишнього керівництва держави, а також від НРКУ, якій би знову під час підбиття підсумків конкурсу не дісталося б частот.

 

«Телекритика»Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2023
>>