В одеському цифровому мультиплексі нові мовники – результати конкурсу

Перегляди: 2276
Додано: 2018-11-22 16:00:13 (E.v.g.)

dvb-t2-logo

 

22 листопада Національна рада визначила переможців конкурсу на мовлення у цифровому стандарті DVBT/Т2 на вільних каналах багатоканальної телемережі на Одещині. 22 населені пункти області були розподілені на 4 зони, кожна з яких охоплює певний телевізійний канал, у межах якого мовлення є синхронним. На конкурс було виставлено 2 програми в кожній синхронній зоні.

Мовити в усіх 4-х зонах – мережах, що охоплюють 27, 51, 59 і 60 канали, – за результатами конкурсу буде ТОВ «Ріак-Інформ» («7»), м. Одеса.

У мережах 27, 51 і 59 каналів також транслюватимуться програми ТОВ «Телерадіокомпанія «Здоров’я», м. Одеса, логотип якого – напис літерами червоного кольору «Телеканал «Здоровье»).

Переможцем на мовлення з використанням мережі 60 каналу стало ТОВ «Балінформкомпанія», м. Балта Одеської обл. (знак, який складається із стилізованих літер „Б”, „І”, „К”)

На конкурс були виставлені такі мережі мовлення:

27 ТВК – Одеса;

51 ТВК – Миколаївка Овідіопольського району, с. Петрівськ Тарутинського району, смт Тарутине і смт Сарата;

59 ТВК – м. Болград, м. Вилкове Кілійського району, с. Городнє Болградського району, м. Ізмаїл, с. Кам’янське Арцизького району, м. Кілія, м. Рені;

60 ТВК – м. Балта, м. Березівка, смт Велика Михайлівка, с-ще Ковбасова Поляна, м. Кодима, с. Вестерничани, смт Любашівка, с. Миколаївка, с. Петровірівка Ширяївського району, м. Роздільна.

сайт НРНаші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>