Телекомпанія «Київ» вимагає від «Зеонбуду» припинити несанкціоноване використання її антени на вежі КРРТ

Теги: КРРТ
Перегляди: 2731
Додано: 2013-05-22 15:40:30 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-17 19:34:32 (admin)

 

Телекомпанія «Київ» звернулася до компанії-провайдера цифрових мультиплексів «Зеонбуд» з вимогою припинити несанкціоноване використання антено-фідерної установки, що належить територіальній громаді Києва і встановлена на вежі Концерну РРТ в Києві, або укласти угоду про оренду обладнання. Копія відповідного листа телекомпанії «Київ» є в розпорядженні редакції «Телекритики».

 

Як пояснили «Телекритиці» в телекомпанії «Київ», передавачі аналогового та цифрового ефірного мовлення по своїй структурі побудови не відрізняються: вони складаються з самого передавача та його антенно-фідерної системи. При використанні спеціальних розподільчих систем можливе використання однієї антенної системи для кількох передавачів в одному мовному діапазоні.

 

«При введенні в експлуатацію нового цифрового передавача компанії "Зеонбуд" в м. Києві, Концерн РРТ, без узгодження з телекомпанією "Київ", підключив вихід передавача ТОВ "Зеонбуд" до антени, на яку працює наш ефірний передавач. Антена була побудована за кошти, виділені Київською міською радою і знаходиться на балансі телекомпанії. Цим рішенням компанія "Зеонбуд" заощадила значну суму кошів і часу на придбання та монтаж власної антенної системи», - пояснила директор ТК «Київ» Світлана Криворучко.

 

Генеральний директор компанії «Зеонбуд» Віктор Галич назвав ситуацію, що склалася, робочим питанням, яке виникло «без злоякісних намірів». «Будемо укладати угоду оренди, - пообіцяв він. -Годину тому я отримав цього листа. Завтра ми його розглянемо і будемо узгоджувати терміни, обсяги орендної плати».

 

 

 

 

«Телекритика»Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>