Концерн РРТ вимушений призупинити надання послуг «Телерадіокомпанії «ЕРА»

Теги: КРРТ
Перегляди: 2481
Додано: 2016-12-22 19:00:00 (admin)

era

Якщо телерадіоорганізації не виконують або неналежним чином виконують свої зобов’язання щодо розрахунків з Концерном РРТ за отримані телекомунікаційні послуги, це є загрозою для інформаційного простору України. Адже виникає можливість припинення трансляції програм багатьох телерадіокомпаній через борги Концерну РРТ перед енергопостачальними організаціями. З огляду на це предметом особливої стурбованості є критична ситуація у взаєминах Концерну РРТ з ТОВ «Телерадіокомпанія «ЕРА», яке не тільки систематично не сплачує за надані послуги, а й постійно нарощує борг.
Так станом на 21.12.2016 року товариство заборгувало Концерну РРТ 18 275 404,89 грн., а саме:
- за 2014 рік — 9 071 605,30 грн.;
-  за 2016 рік — 9 203 799,59 грн.
 
Неодноразові звернення та листи до керівництва ТОВ «Телерадіокомпанія «ЕРА» не спонукали до пошуків шляхів вирішення проблеми відшкодування боргів. Ситуація залишається незмінною навіть після прийняття судових рішень на користь Концерну РРТ.
Несплата за послуги «Телерадіокомпанією «ЕРА» може призвести до різкого погіршення фінансового стану стратегічного державного підприємства. Наслідками цього будуть несвоєчасне виконання податкових зобов’язань та затримки виплати заробітної плати працівникам, а також заборгованість перед енергопостачальними організаціями за спожиту електроенергію, на що слід наголосити особливо.
Своїми діями керівництво ТОВ «Телерадіокомпанія «ЕРА» порушує Господарський Кодекс України (ст. 193), Цивільний Кодекс України (ст. 530, 614, 901, 903) та Закон України «Про телекомунікації» (ст.33).
Керуючись умовами господарського договору та п. 154 Постанови Кабінету Міністрів України № 295 від 11 квітня 2012 року «Про затвердження Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг», Концерн РРТ попередив ТОВ «Телерадіокомпанія «ЕРА» про те, що йому буде тимчасово призупинено надання телекомунікаційних послуг, якщо найближчим часом та в повному обсязі не буде погашена заборгованість. Призупинення у разі невиконання вказаної умови буде здійснене через десять календарних днів після отримання попередження.
Рішення щодо призупинення буде прийняте виключно в контексті господарських відносин Концерну РРТ з ТОВ «Телерадіокомпанія «ЕРА».
Про ситуацію, що склалась у цих відносинах між Концерном РРТ і ТОВ «Телерадіокомпанія «ЕРА» та про можливе призупинення надання телекомунікаційних послуг було проінформовано Прем’єр-міністра України, Раду національної безпеки і оборони України, Міністра Інформаційної політики України, Голову Державної служби Спеціального зв’язку та захисту інформації України, Голову Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.
На жаль ТОВ «Телерадіокомпанія «ЕРА» на сьогоднішній день не вдається до жодних кроків для врегулювання відносин з Концерном РРТ, а генеральний директор пан І. Лоташевський відмовляється від будь яких переговорів.
Відсутність конструктивізму в діях ТОВ «Телерадіокомпанія «ЕРА» ще раз переконує Концерн РРТ у правоті своїх дій.
http://www.rrt.ua/presscenter/index/new/lang/uk?id=238

 Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>