Після 1 вересня 40% аналогових передавачів продовжать мовлення

Перегляди: 1888
Додано: 2018-08-27 14:34:09 (E.v.g.)

 

758 аналогових передавачів працюватимуть і після вимкнення 1 вересня аналогового сигналу на всій території України. Це передавачі, які працюють на території з особливим режимом мовлення, на прикордонні з РФ і передавачі Національної суспільної телерадіокомпанії та місцевих мовників. Таку інформацію повідомив під час прес-конференції 27 серпня відповідальний секретар Національної ради Олександр Ільяшенко.

 

Загалом 1 вересня на території України повністю буде вимкнено  1063 передавачі і 25 будуть вимкнені частково – тобто припиниться мовлення регіонального чи загальнонаціонального телеканалу, а мовлення місцевого триватиме до кінця року.

На території з особливим режимом мовлення програми вітчизняних телеканалів транслюватимуть 147 аналогових передавачів відповідно до ліцензій телерадіокомпаній і 21 передавач – на підставі виданих Національною радою дозволів на тимчасове мовлення.  На території проведення операції об’єднаних сил працюватимуть 124 аналогові передавачі відповідно до ліцензій телерадіокомпаній, з них – 59 радіоелектронних засобів у Донецькій області і 65 – у Луганській області) та 18 – на підставі дозволів на тимчасове мовлення.

На півдні Херсонщини працюватимуть 23 передавачі за ліцензіями і 3 – на підставі дозволів на тимчасове мовлення.

 

За словами Олександра Ільяшенка, Національна рада очікує ухвалення Урядом змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України. Це дозволить до кінця року продовжити роботу передавачів, що поширюють програми на кордоні з Російською Федерацією, програми НСТУ і місцевого мовлення.

Таким чином, додатково продовжать роботу 758 аналогових радіоелектронних засобів, що становить  40% їх загальної кількості. Серед них 99 – передавачі, що ретранслюватимуть українські телепрограми в регіонах, які межують з країною-агресором (Сумська, Харківська, Чернігівська області), 405 – програми НСТУ і 107 – місцевих телерадіоорганізацій.

сайт НРНаші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>