В Умані запрацювало нове цілодобове радіо

Перегляди: 2144
Додано: 2019-04-06 20:10:22 (E.v.g.)


На території міста Умань та Уманського району відтепер працює нове радіо «Голос громади». Його можна слухати на частоті 101.0 FМ. Наразі ефіри проходять зранку з 7:00 по 9:00 та ввечері з 18:00 по 20:00. На цій же хвилі транслюються передачі ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України». Ефір ― цілодобовий.

На радіо «Голос громади» можна почути про останні події політичного життя регіону та країни, а також більше дізнатися про розвиток сільського господарства, науки, освіти, мистецтва та спорту в регіоні.

«Необхідність у створенні такої медіа-структури на Уманщині виникла у зв’язку з руйнуванням мережі проводового радіо та стійким запитом жителів регіону до споживання оперативної і неупередженої інформації. А радіо ― найдоступніший, найоперативніший і найменш затратний спосіб поширення інформації», ― зазначили в Уманській районній державній адміністрації.

На початку 2019 року радіо «Голос громади» запрацювало в тестовому режимі. 27 лютого медіа-структура успішно пройшла перевірку Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення щодо виконання умов Ліцензії Нацради і дотримання законодавства України.

Довідково.

Радіо «Голос громади» ― це комунальний заклад Уманської районної ради, створений 14 листопада 2017 року. Наразі колектив редакції нараховує троє осіб: директор Оксана Берднікова, головний редактор і звукорежисер Володимир Корчагін, бухгалтер Оксана Матрос. Надалі планується розширення штату працівників, збільшення ефірного часу та створення нових програм.

04744.infoНаші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>