АРМІЯ ФМ РОЗПОЧАЛА МОВЛЕННЯ В ЖИТОМИРІ

Перегляди: 1736
Додано: 2019-05-17 14:46:36 (E.v.g.)


Від сьогодні перше військове радіо України Армія ФМ розпочало мовлення в Житомирі на частоті 104,5. Презентувала початок мовлення керівник військового радіо Армія ФМ, підполковник Яна Холодна.

На презентацію у Житомирі завітали генерал-лейтенант ЗСУ, командувач ДШВ Михайло Забродський, голова обласної ради Володимир Ширма, представник Нацради з питань телебачення та радіомовлення Іван Натикач.

«Дуже приємно, що Житомир став другим після Києва містом мовлення на території мирної України. 1 березня 2015 року, коли ми вперше сказали в ефірі військового радіо: «Доброго ранку, Україно!», це було лише онлайн мовлення. За три роки ми вже маємо 22 міста з фм-мовленням», - сказала Яна Холодна.

Командувач ДШВ Михайло Забродський зазначив, що Армія ФМ - це своєрідна зброя, тому, що інформаційне поле – це також поле бою і що завдяки цьому радіо Житомирщина знатиме більше про тих, хто захищає Україну. «В Житомирі пункти постійної дислокації 30 бригади, 95 ОДШБр, 96 артбригади, 39 бригади тактичної авіації. Ми дуже задоволені тим, що той інформаційний простір, який наповнюється на Сході, зараз є і в Житомирі. Це слушна нагода, щоб Житомирщина знала більше про свої Збройні сили, про військові організми, які дислокуються на цій землі. А для особового складу – це привід слухати те радіо, яке розмовляє такою ж мовою, якою розмовляємо і ми, доносить до нас ті новини, які нам цікаві», - сказав Михайло Забродський.

На сьогоднішній день ми покриваємо 85% лінії розмежування. Наш сигнал також добиває і на тимчасово окуповані території.

http://www.armyfm.com.ua/armiya-fm-rozpochala-movlennya-v-zhitomiri/Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>