Програми Суспільного мовлення, «Армія FM» і «Львівська хвиля» одержали нові дозволи на тимчасове мовлення

Перегляди: 1823
Додано: 2019-09-06 21:43:06 (E.v.g.)


Для роботи на території з особливим режимом мовлення 5 вересня Національна рада видала нові дозволи на тимчасове мовлення Центральній телерадіостудії Міністерства оборони України, м. Київ (позивні «Армія FM – військове радіо»), ТОВ «ТРК «Львівська хвиля», м. Львів (позивні «Львівська хвиля – радіо нашого міста»),  а також мовникам ПАТ «НСТУ», м. Київ, – радіостанціям «Українське радіо», «Радіо «Промінь», «Радіо «Культура», «Українське радіо. Пульс» і телеканалам  «UA:ПЕРШИЙ», «UA:КУЛЬТУРА», «UA:ДОНБАС», «UA:КРИМ», «UA:ХЕРСОН». Термін дії дозволів – 1 рік.

На підставі одержаного дозволу невдовзі програми Суспільного мовлення транслюватимуться в населених пунктах Луганської і Херсонської областей на нових частотах.

П’ять телеканалів ПАТ «НСТУ» – «UA:ПЕРШИЙ», «UA:КУЛЬТУРА», «UA:ДОНБАС», «UA:КРИМ» і «UA:ХЕРСОН» –  мовитимуть на 48 ТВК в смт Комишувасі Луганської області та у двох містах Херсонської області – на 6 ТВК в смт Чаплинці і 12 ТВК у с. Чонгарі Генічеського району.

Радіостанції «Українське радіо», «Радіо «Промінь», «Радіо «Культура», «Українське радіо. Пульс» звучатимуть в ефірі Луганської області – на частоті  89,9 МГц у с. Олександропіллі Попаснянського району і у с-щі Широкому Станично-Луганського району на частоті 100,4 МГц.

«Армія FM » мовитиме на частоті 95,6 МГц у с. Олександропіллі Попаснянського району Луганської області.

Також за спрощеною процедурою у м. Гірнику Донецької області на частоті 89,2 МГц розпочне мовлення радіостанція «Львівська хвиля – радіо нашого міста».

НацрадаНаші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>