У Сватовому вже працює місцеве радіо

Перегляди: 2014
Додано: 2019-12-25 08:42:22 (E.v.g.)


 

У Сватовому ось-ось запрацює своє FM-радіо. Перший ефір лунатиме на FM-хвилях вже 24 вересня. Про це та ще багато чого цікавого журналістам Сватове.City розповів директор Сватівської телерадіокомпанії Олексій Хомутов.

Олексій каже, поки вони чекають останній папірець для старту ефіру, але залюбки розповів про концепцію роботи радіо і про те, яку ж інформацією слухатимуть сватівчани.

 З Facebook-сторінки Олексія Хомутова

— Радіо можна буде почути на хвилі 98.7 FM. Ефір сватівського радіо буде з 16:00 до 17:00. Вже два тижні на цій хвилі мовить радіо «Промінь». І наше, Сватівське радіо теж. Поки що ефірного часу буде година.

Програма ефірів вже є. Рік тому я з головним редактором радіо Павлом Кущем представляли її під час конкурсної комісії у Національній раді з питань телебачення та радіомовлення.

Оскільки 23 години на добу в ефірі гратиме радіо «Промінь», то ми вирішили не відходити від тематики каналу та проводитемо розважально-інформаційні ефіри. Буде близько 20% інформаційної тематики. Будемо запрошувати гостей у студію, говоритимемо про події, які відбулися у Сватівському районі та Луганській області. Ще в ефірі гратимуть пісні сватівських та українських артистів. 

А ще можна замовити привітання. Поки є тільки станціонарний телефон 3-47-82, але якщо телефонуватимите з мобільного, не забувайте дописати код міста (06471) 3-47-82.

Сигнал покриває все місто. Місцями можливі радіозавади, але якщо витягнути антени із своїх радіоприймачів, то з сигналом буде все впорядку. 

На цей проект було витрачено близько 100 тисяч гривень бюджетних коштів. За ці кошти придбали частину ефірного обладнання для студії і повністю обладнання для мовлення. Це антена, передавач, комп’ютер, мікшерний пульт. 

Також ми витратили близько 30 тисяч гривень власних коштів, які отримали завдяки одному з проєктів. Близько 10 тисяч гривень пішло на оформлення дозвільних документів. Зараз чекаємо останній папірець. Дозвільний лист ми вже отримали.

Нас всього дві людини, а тем, рубрик та ідей дуже багато. Тому, хочемо запросити на роботу молодих та амбітних людей, які хочуть навчатися або отримати майбутню професію. Ми навчимо самі або відправимо на навчання. 

На створення радіо пішло два роки. А ідея створити власне радіо з’явилася ще у 2012.Тепер у нас є перша станція на Луганщині з малопотужним передавачем у 10 Ват. 

Ще в планах вивести сигнал в інтернет, але поки що, головне — це розпочати.

https://svatove.cityНаші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>