Валерій Калниш залишає «Радіо НВ», радіостанція змінює формат

Перегляди: 2021
Додано: 2020-03-26 15:20:32 (E.v.g.)


У новому форматі радіостанція планує вийти в ефір 1 липня.
 

«Радіо НВ» переформатується і відмовиться від формату суто розмовного радіо. Радіостанцію залишить головний редактор Валерій Калниш. Цю інформацію «Детектор медіа» отримав із чотирьох власних джерел.

За даними двох джерел, Валерій Калниш планує залишити компанію 15 квітня. Його на цій посаді змінить Олексій Тарасов, який у минулому був головним редактором української версії Esquire, сайту Buro 24/7, вів авторські програми на радіостанціях, у тому числі на «Радіо НВ». Валерій Калниш та Олексій Тарасов поки що цю інформацію не коментують.

Головний редактор журналу НВ і керівник усіх медіапроєктів НВ Віталій Сич підтвердив «Детектору медіа» інформацію про переформатування та зміну керівника радіостанції.

«Я вважаю, що хлопці зробили круте радіо, через яке за два роки в якості гостей пройшли всі великі українські політики і знакові люди з інших сфер. Я знаю багатьох людей, хто слухає "Радіо НВ" із задоволенням, - сказав пан Сич. - На жаль, попит на суто розмовне радіо в Україні в такому вигляді виявився не такий великий, як ми хотіли б. До того ж, це витратний формат».

Саме тому, за його словами, з 1 липня радіостанція має вийти «з новим, більш сучасним і більш динамічним форматом». «У нас уже є багато ідей, як це зробити», - зауважив він.

Віталій Сич підтвердив інформацію про призначення новим головним редактором «Радіо НВ» Олексія Тарасова. «Зараз у нас іде пошук деталей нового формату, і ми повернемося до вас із більш детальною інформацією, коли будемо знати більше», - додав він.

За інформацією джерел «Детектора медіа», в ефірі «Радіо НВ» з’явиться музика.

Пізніше Валерій Калниш у Facebook підтвердив своє звільнення та переформатування радіостанції:

Нагадаємо, «Радіо НВ» - розмовна радіостанція інформаційно-просвітницького формату. Вона транслює новини, прямоефірні та записані авторські та дискусійні програми. Розпочала мовлення в березні 2018 року на базі переформатованого «Радіо Ера». Перед тим у вересні 2017 року інвестиційна компанія Dragon Capital, якій належали журнал і сайт «Новое время», завершила угоду з придбання ТРК «Радіо Ера».

ДетекторМедіа
 Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>