Канал «Рада» розпочав мовлення на кордоні з окупованим Кримом і Донбасом

Перегляди: 1849
Додано: 2020-05-20 17:04:36 (E.v.g.)


Найближчим часом планують покращити якість сигналу телеканалу в Волновасі, Маріуполі та Бахмутівці.
 

Парламентський телеканал «Рада» 20 травня 2020 року розпочав мовлення на кордоні з окупованим Кримом й окупованими районами Донецької та Луганської областей. Цифрові передавачі стандарту DVB-T2 встановлені на телевежах у Херсонській, Донецькій і Луганській областях. Про це повідомляє інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

У Донецькій області сигнал телеканалу буде доступний в Краматорську, Авдіївці, Вугледарі, Гірнику; у населених пунктах Покровського, Мар’їнського, Ясинуватського та Слов’янського районів. На Луганщині – у Луганську та Станично-Луганському районі. На Херсонщині – для жителів Скадовського, Каланчацького, Каховського та Чаплинського районів. Сигнал телеканалу також розповсюджується в місті Армянськ, у Джанкойському та Красноперекопському районах АР Крим.

Телеканал «Рада» доступний: 8 ТВК у м. Краматорськ; 57 ТВК у м. Гірник; 5 ТВК у с. Широкому Станично-Луганського району Луганської області; 51 ТВК у м. Скадовськ; 51 ТВК у смт. Чаплинка Херсонської області; 51 ТВК у с. Чонгарі Генічеського району Херсонської області.

Нагадаємо, 20 лютого 2020 року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення видала парламентському телеканалу «Рада» дозволи на тимчасове мовлення в містах Волноваха, Гірник, Краматорськ Донецької області, Бахмутівка, Комишуваха, Марківка, Підгорівка, Широке Луганської області, Скадовськ, Чаплинка, Чонгар Херсонської області. Член Нацради Сергій Костинський повідомив, що «Рада» мовитиме в мережі цифрового ефірного телебачення Концерну РРТ з 11 передавачів.

"Детектор Медіа"


Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>