«ЗЕОНБУД» – про зміну модуляції, але тепер правду

Перегляди: 2428
Додано: 2021-02-19 18:04:36 (E.v.g.)
Оновлено: 2021-02-19 18:50:04 (BanderaTV)


10 лютого «Мediasat» розмістив статтю з телеграм-каналу, де давалася негативна оцінка зміні модуляції сигналу, на яку «Зеонбуд» подав заявку в Центр радіочастот. На жаль, ця інформація є відвертою маніпуляцією, і ми вважаємо за необхідне дати читачам (телеглядачам) об'єктивну інформацію.

Опублікований матеріал рясніє цифрами і технічними термінами, що з точки зору невідомих авторів має надати йому значимість, а головне - правдоподібність.

Ось тільки вони забули зробити примітку - їх цифри і висновки взяті «зі стелі» і ніякого відношення не мають до діючої цифрової мережі Т2, тому що відносяться виключно до ідеальних теоретичних умов, якби поверхня Землі була ідеально гладкою, як більярдна куля.

Але, як відомо читачам, Земля не більярдна куля. Тому говорити про заявлений вплив зміни модуляції на покриття мережі це все одно, що заявляти - збільшення потужності двигуна обов'язково призведе до збільшення швидкості автомобіля, без урахування покриття, по якому він буде їхати. По автобану - так, а по бездоріжжю - ні, адже в цьому випадку головним чинником, який визначає межу швидкості, є не потужність двигуна, а особливості рельєфу місцевості.

Аналогічна ситуація у цифровій мережі, де саме складність рельєфу (гори, низовини річок і водосховищ, тощо) є причиною невпевненого прийому. А так як зміна модуляції не впливає на дифракцію радіохвиль, тобто радіохвилі не отримують здатність проходити через природні перешкоди, то і ефект від зміни модуляції практично повністю відсутній.

На відміну від «теоретиків», технічні фахівці «Зеонбуд» виконали багаторазове моделювання ситуації по зміні модуляції за допомогою професійних спеціалізованих програм для радіопланування. Наші виїзні бригади провели сотні вимірювань на місцевості рівнів сигналів, щоб визначити оптимальний варіант при зміні модуляції. Саме для такого оптимального варіанта ми і подали заявки в Центр радіочастот.

Дуже дивує дивна позиція невідомих експертів. Їх дуже засмучує те, що у цифровій мережі залишається можливість надавати телеглядачам додаткові послуги, що знизяться витрати на утримання мережі, що це полегшить вивільнення частот для технології LTE.

Проте дуже радує, якщо «Зеонбуд» помилився і подав заявку в Центр радіочастот, а не до Національної ради. Змушені і тут засмутити «експертів». «Зеонбуд» не помилився, а зробив все виключно в рамках законодавства, як завжди. Національна рада ніякого відношення не має до технічних параметрів мережі, це виняткова прерогатива Центру радіочастот.

Так може ми даремно в даному випадку вживаємо термін «експерти», дуже схоже на те, що тут більш доречний термін «лобісти». І очевидно, що вони лобіюють не інтереси телеглядачів.

Прес-служба ТОВ «ЗЕОНБУД»

"Mediasat"
(мовою оригіналу)



Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>