Нацрада продовжила ліцензію «Вінтаж ТБ», «Зеонбуд» готовий взяти канал у свій мультиплекс

Перегляди: 2051
Додано: 2021-02-12 13:16:04 (E.v.g.)
Оновлено: 2021-02-12 16:17:34 (E.v.g.)


Національна рада з питань телебачення та радіомовлення продовжила та переоформила ліцензію каналу «Вінтаж ТБ» (компанія ТОВ «Корона Санрайс»).

Такі рішення регулятор прийняв на засіданні 12 лютого.

Заяву щодо продовження ліцензії регулятор розглянув повторно через рішення Окружного адміністративного суду. Нагадаємо, у 2017 через борги  «Зееонбуд» вимкнув канал «Вінтаж ТБ». Нацрада за рішенням суду вилучила телеканал «Вінтаж» із ліцензії «Зеонбуду».  І на його місце в мультиплексі МХ-5 2 серпня оголосила конкурс, який виграв канал «Рада».

Новий директор каналу Максим Варламов зазначив, що компанії вдалось вирішити питання боргу «Зеонбуду» і оператор готовий відновити співпрацю.

Як розказав член Нацради Олександр Ільяшенко, до регулятора надійшов лист від «Зеонбуду», де йдеться про врегулювання цих питань

«Зеонбуд» завдяки інвестиціям від «Корона Санрайс» змогла переналаштувати мережу МХ-5,  у них збільшилась ємність мультиплексу і з’явилось місце для одного каналу», - сказав  пан Ільяшенко.

Також у каналу змінились керівники та власники. Раніше канал належав «1 Українська медіа група» та Андрію Карпію, і його керівником був Дмитро Бєлокопитов.

Тепер канал належить ТОВ «Інвестиції В Розвиток» (50%) та ТОВ «Юридична Фірма Лініст Україна» (50%), кінцеві бенефіціари: Денис Козлітін та Олександр Литвинов. Новим директором став Максим Варламов. У звязку з цим регулятор переоформив ліцензію.

«Ми хотіли зберігти розважально-культурологічну концепцію. Власник компанії також є  власником мережі «Радіо Пятниця». Тому тут можлива  інтеграція радійної та телевізійної творчості», - розказав пан Варламов.

Нагадаємо, у липні 2018 року Нацрада відмовила в продовженні ліцензії телеканалу «Вінтаж». Причина – наявність трьох попереджень і штрафу за різні порушення, у тому числі за відсутність мовлення.

ДетекторМедіа
Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>