Мультиплекс Концерну РРТ запустять восени
Перегляди: 1421
Дата: 2021-03-02 18:58:31
Автор: E.v.g.


Він міститиме 12 каналів.

Восени 2021 року планується запуск державного мультиплексу МХ-7. Про це повідомляє пресслужба Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, яка є органом управління Концерну РРТ, на базі якого будується мультиплекс.

Держспецзв’язку повідомляє, що мультиплекс вже створений, і він даватиме змогу мовити у Т2 ще 12 каналам.

 Ще на початку 2020 року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення отримала від УДЦР висновки на 158 частот для побудови ще одного загальнонаціонального мультиплексу – МХ-7. Цей проєкт має стати альтернативою чотирьом загальнонаціональним мультиплексам оператора-монополіста «Зеонбуду».

Однак за весь рік концерн так і не спромігся побудувати мультиплекс.  Адже на цей проєкт не було виділено фінансування - близько 280-300 млн грн.

Також Держспецзв’язку повідомляє, що запуск мультиплексу відбудеться завдяки  старту реформи концерну. Адже у 2020 році кількість філій концерну скоротилась з 24 до 7. Також Концерн РРТ завершив судовий спір з «Інтертелекомом» і підписав з компанією мирову угоду. Внаслідок чого отримав «потужне обладнання, яке допомагає Концерну стати учасником телекомунікаційного ринку передачі інформації через мережу інтернет».

«Детектор медіа» звернулось запитаннями до Держспецзв’язку щодо джерел фінансування мультиплексу і чекає на відповідь.

Нагадаємо,  керівник Концерну РРТ Кирило Данилов в інтерв’ю «Детектор медіа» розповідав про пошук інвесторів для цього проєкту. І серед потенційних інвесторів він називав медіагрупи.

"Детектор Медіа"Наші друзі та партнери:

Ми на

приєднуйтесь

<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2021
>>