Завдяки волонтерам радіостанція «Армія FM» розширила мовлення на Донбасі (ОНОВЛЕНО)

Перегляди: 1694
Додано: 2021-03-30 18:32:42 (E.v.g.)
Оновлено: 2021-04-02 16:32:01 (E.v.g.)


Завдяки роботі волонтерів благодійного фонду «Мир і Ко» та громадської організації «Група Патріот» мешканці Золотого Донецької області отримали можливість слухати радіо з українською музикою та з достовірними новинами.

28 березня біля КПВВ «Золоте» був встановлений ретранслятор радіостанції Міністерства оборони України «Армія FM».  Відтепер на частоті 98.88 FM «Армія FM» повністю закриває Золоте включно з КПВВ, а також прилеглі окуповані території.

Нагадаємо, що 26 грудня завдяки зусиллям благодійного фонду «Мир і Ко» та ГО «Група Патріот» з’явилась можливість ретрансляції «Армія FM» в Станиці Луганській на частоті 100,1 FM, закриваючи 20-ти кілометрову зону, включно з КПВВ.

donpatriot.news

Фонд «Мир и Ко» спільно з ГО «Група Патріот» встановили три нових ретранслятори радіостанції Міністерства оборони України «АрміяФМ» в м. Авдіївка.

Завдяки цим ретрансляторам заблоковано радіосигнал російської пропагандистської радіостанції «Республіка». Відтепер в центрі Авдіївки замість неї на хвилі 99 FM розпочало мовлення радіо «АрміяФМ». Також був встановлений ретранслятор радіостанції «ТризубФМ» на хвилі 100.3 ФМ. Сигнал нових ретрансляторів покриває не тільки Авдіївку, але й доходить до окупованої Макіївки та майже до центру Донецька.

Станом на сьогодні волонтерами встановлено 13 ретрансляторів по всій лінії розмежування.

donpatriot.news

 Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>