Телеканал "Вінтаж" розпочав мовлення у МХ-5 (Оновлено)

Перегляди: 2412
Додано: 2021-06-01 13:32:02 (E.v.g.)
Оновлено: 2021-06-02 16:50:07 (E.v.g.)

           
Телеканал "Вінтаж" сьогодні розпочав загальнонаціональне мовлення у 5-му цифровому мультиплексі.  Мовить у 16:9, прописується під номером 33. Супутникова та цифрова версія каналу відрізняється. 

Нагадаємо - телеканал вже мовив у цифрі до травня 2016 року.

Інформація від наших відвідувачів.  Обговорення на форумі. 


4 Канал (ТОВ «ТРК «Інтеррадіо») отримав нового співвласника й придбав канал «Вінтаж».
Відомий юрист та медіаменеджер Максим Варламов придбав 33 відсотки ТОВ «ТРК «Інтеррадіо» (4 канал). Відтак він став партнером Дмитра Добродомова та Андрія Мисика, які відтепер мають у статутному капіталі ТОВ «ТРК «Інтеррадіо» по 33,5 відсотка.
Крім цього, ТОВ «ТРК «Інтеррадіо» стало власником ста відсотків корпоративних прав ТОВ «Корона Санрайс», що від 1-го червня відновило мовлення в мережі «Зеонбуд» під логотипом «Вінтаж». Наразі ТОВ «Корона Санрайс» здійснюватиме мовлення згідно з власною програмною концепцією та під логотипом «Вінтаж».
Водночас, оскільки  ТОВ «Інтеррадіо» та ТОВ «Корона Санрайс» відтепер є спорідненими компаніями та партнерами у виробництві контенту, ми найближчим часом плануємо звернутися до Нацради з питань телебачення і радіомовлення з клопотанням щодо внесення відповідних змін до ліцензії ТОВ «Корона Санрайс» із тим, аби створений партнерами телевізійний продукт став доступним українській аудиторії в цифровій якості в мережі «Зеонбуд» під логотипом 4 каналу, – розповів новий бенефіціарний співвласник 4 каналу Максим Варламов.
Ми й далі залишаємось єдиним інформаційним каналом на ринку, що рівновіддалений від усіх політичних партій та олігархічних груп. Наша редакційна політика не зазнає жодних змін,  а з появою Максима Варламова ми отримали нові можливості для консолідації зусиль, спрямованих на реалізацію стратегії розвитку мовлення 4 каналу, – заявив у коментарі пресслужбі 4 каналу Дмитро Добродомов.
Варламов Максим Валерійович
Адвокат та медіаменеджер
Від 1993 року до нині є засновником та Генеральним директором юридичної фірми «Варламов і партнери».
Брав участь у створенні телекомпанії «Студія 1+1» 1995-го року та очолював телеканал «1+1» 2008-го.
2010-го обіймав посаду голови правління телеканалу «ТЕТ».
Був власником національної радіомережі «Радіо «П’ятниця» з 2018 до 2020 року.


Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>