![](/images/header-600w.png)
Гарні новини з Івано-Франківщини про початок FM-мовлення двох компаній
![](/images/%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA/Радіо РАІ.jpg)
Представник Національної ради в Івано-Франківській області Ігор Маслов повідомив, що дві компанії з цього регіону 23 лютого розпочали радіомовлення за тимчасовими дозволами на період дії воєнного стану.
Так, на частоті 90,3 МГц у місті Надвірій почало поширювати свої програми приватне підприємство «Телекомпанія «РАІ» (м. Бурштин). А товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіоорганізація Студія «Дзвони» (м. Івано-Франківськ) віднині мовить на частоті 98,9 МГц у місті Калуші.
Обидві компанії отримали тимчасові дозволи від Національної ради 2 лютого 2023 року і за короткий час вийшли в ефір.
Медіарегулятор вітає такі кроки мовників і сподівається що мешканці Надвірної і Калуша будуть задоволені додатковою можливістю слухати програми і передачі на тематику свого регіону.
Сайт НР