ТВі оскаржив цифровий конкурс

Перегляди: 3240
Додано: 2011-08-23 12:18:35 (admin)
Оновлено: 2018-12-28 22:39:59 (admin)

 

23 серпня телеканал ТВі подав до Окружного адміністративного суду міста Києва позов з вимогами до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення щодо скасування конкурсу на місця в цифрових мультиплексах. Про це «Телекритику» повідомив генеральний директор ТВі Микола Княжицький.

 

 

 

У своїй позовній заяві канал посилається на те, що здійснення ефірного цифрового мовлення з використанням технології мовлення DVB-T2 в Україні заборонено, оскільки відповідно до статті 22 закону «Про телебачення і радіомовлення» конкурс в телемережі може бути оголошений лише після того, як відповідна телемережа буде створена у встановленому законом порядку, а мережа DVB-T2 Нацрадою ніколи не створювалася.

 

 

 

На думку каналу, рішення Нацради про оголошення конкурсу суперечать вимогам статей 21, 22, 24 закону «Про телебачення і радіомовлення», статей 1, 21 закону «Про радіочастотний ресурс України», Плану використання радіочастотного ресурсу та п. 5.1 Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору.

 

 

 

Відтак, ТВі просить суд скасувати рішення Нацради № 822 від 15 квітня 2011 року про оголошення конкурсу, а також визнати протиправними всі інші дії Нацради щодо конкусру, у тому числі рішення, прийняті на засіданні Нацради 18 серпня. Також канал просить суд зобов'язати Нацраду утриматися від оголошення конкурсів, умовами яких передбачається застосування радіотехнологій, не передбачених Планом використання радіочастотного ресусру, затвердженим постановою Кабміну 9 червня 2006 року.

 

 

 

Позовні вимоги каналу можуть уточнюватися та розширюватися після отримання від Нацради інформації та документів, пов'язаних з проведеним конкурсом.

 

 

 

Як писала ТК, Виконавчий директор Незалежної асоціації телерадіомовників Катерина М'ясникова переконана, що результати конкурсу на вільні місця у цифрових мультиплексах (багатоканальних телемережах МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5) можна оскаржувати у зв'язку з процедурними порушеннями, наприклад, через вимогу обов'язкового підписання угоди із «Зеонбудом», а також порушення по процедурі документації по оголошенню конкурсу.

 

Нагадаємо, 18 серпня Національна рада з питань телебачення та радіомовлення розподілила переможців конкурсу на вільні місця в цифрових мультиплексах (багатоканальні телемережі МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5) із загальнонаціональним покриттям.

 

Місця у МХ-1 отримали:

 

«Інтер» (HD)

«Україна» (HD)

«1+1»

НТН

К1

НТКУ

ICTV

Enter фільм

 

МХ-2:

 

«Україна» (логотип «Кіноточка», HD)

СТБ

ТЕТ

М1

К2

Новий канал

НБМ (95 канал)

«MTV Україна» (HD)

 

МХ-3:

 

«Мега» (HD)

Enter music (HD)

«Україна» (логотип «НЛО-ТБ»)

Real estate TV

«Хокей»

Star TV

«Погода ТБ»

Gоldberry

 

МХ-5:

 

«Банк-ТВ» (HD)

ТОНІС (HD)

«ВінтажТВ»

«Ескулап-ТВ»

 

 

 

 

«Телекритика»Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>