НАМ: Цифровий конкурс Нацради можна оскаржувати через процедурні порушення

Перегляди: 2507
Додано: 2011-08-23 12:22:17 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-17 19:43:27 (admin)

 

«Закон "Про телебачення та радіомовлення" передбачає, що  вісім членів Нацради на свій розсуд приймають рішення щодо переможців конкурсу. Це та проблема, про яку ми неодноразово говорили у парламенті. Не можна визначити, правильна чи не правильна власна думка у членів Нацради. Прийти до суду і сказати, що у них неправильна думка, неможливо. Саме тому оскаржувати рішення треба у першу чергу по процедурним питанням», - зазначила пані М'ясникова.

 

Зокрема, за її словами, це вимога обов'язкового підписання угоди з «Зеонбудом», а також порушення по процедурі документації, по оголошенню конкурсу. Більш детально ці питання НАМ зараз вивчає і повідомить свої висновки згодом.

 

При цьому, за словами Катерини М'ясникової, конкурс може бути відмінений не повністю, а лише по окремих містах за позовами учасників конкурсу.

 

Також представники НАМу запевнили, що готові надавати правову допомогу усім компаніям, які захочуть  оскаржувати  результати конкурсу.

 

На сьогодні, як уже повідомляла ТК, про наміри оскаржувати конкурс  оголосила Чорноморська ТРК.

 

Також у своїх листах з приводу конкурсу до президента та парламенту НАМ звертає увагу на те, що частоти отримав UBR - канал чоловіка заступника голови Нацради Оксани Головатенко.

 

«Це, з точки зору європейської практики та правової держави, - конфлікт інтересів. Попри те, що ця людина (Юрій Каплуненко - ТК) продала свою частку. Ми вже достатньо довго працюємо з міжнародним законодавством, і це безумовно було б визнано  конфліктом інтересів у будь-якій правовій державі», - сказала вона.

"Телекритика"Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>