Як вигідно доїхати зі Львова до Берліну

Теги: Різне
Перегляди: 545
Додано: 2023-12-01 12:22:40 (admin)

 

Як вигідно доїхати зі Львова до Берліну 

Якщо вам потрібно потрапити з України в Німеччину, то на сьогодні найкраще це зробити на своєму авто чи автобусом. Адже зараз немає прямих потягів до Берліну. Усі залізничні варіанти будуть із пересадкою в Перемишлі. Завдяки інтернет-сервісу KLR Bus можна обрати для маршруту Львів Берлін автобус. Так ви комфортно, швидко й за доступною ціною дістанетеся до місця призначення.

Чому автобус краще за потяг?

Нині доїхати напряму зі Львова до Берліна потягом немає можливості. Потрібно робити пересадки. Отож, дорога вийде значно довшою. Нікому не зручно зайвий раз носити важкі валізи, чекати на вокзалі та підбирати квитки так, щоб мінімізувати свій час в дорозі.

 

Набагато простіше купити квиток на автобус. Без зайвих зусиль ви можете зателефонувати до диспетчера, уточнити деталі, які вас цікавлять. Маршрути автобусом від перевізника KLR Bus відправляються щодня з автовокзалу «Центральний Львів». На останні 10 місць, за вільною посадкою, в рейсах є знижка – більше 1000 гривень. А квитки для дітей до 6 років – за ціною удвічі менше, ніж дорослі. Дітям до 15 років вартість зі знижкою 20 %.

 

Ось ще є декілька переваг поїздки зі Львова до Берліна автобусом, про які варто знати:

  • поїздка безпечна, транспорт якісний і регулярно проходить техогляд;

  • міжнародні автобуси мають комфортні сидіння, на яких ручно подрімати вночі;

  • WiFi та розетки для зарядки девайсів, клімат-контроль та загальна аудіо- і відеосистеми;

  • є можливість передати посилку родичам або знайомим.

 

Отож, ви, як пасажир, не залежите від енергосистеми та від ситуації на залізничних маршрутах. Дороги вільні завжди. Тому ви без зайвих проблем дістанетесь до пункту призначення.

Як замовити квиток

Сервіс KLR Bus дає змогу замовити квиток безпосередньо на сайті компанії перевізника. Не потрібно нікуди їхати та стояти в чергах. Просто оберіть маршрут та необхідну вам дату. Купуючи квиток онлайн, пасажиру легко забронювати комфортне місце у салоні.

 

Вирушаючи у подорож, не забудьте взяти з собою всі необхідні документи, а також документи на тварин (у разі необхідності їхнього перевезення). Користуйтеся перевагами сучасних сервісів. Подорожуйте Європою без зайвих проблем.


 


Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>