Оголошено чотири конкурси на мовлення

Перегляди: 1498
Додано: 2024-02-22 23:26:00 (E.v.g.)
Оновлено: 2024-02-23 19:10:37 (E.v.g.)


Національна рада оголосила про проведення чотирьох конкурсів на мовлення для розвитку місцевих і регіональних радіомереж, а також на мовлення в ефірній багатоканальній електронній комунікаційній мережі місцевої територіальної категорії стандарту DVB-T2, DVB-T та DVB-T2 (MPEG-4).

Конкурс на мовлення з використанням радіочастотного спектра на вільних радіоканалах (для розвитку місцевих та регіональних мереж).

На цей конкурс виставлено 19 FM-частот у 10 областях нашої країни – Волинській, Житомирській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській та Черкаській. Загальний обсяг мовлення відповідно до умов ліцензії має становити 24 години на добу.

У вимогах до програмної концепції зазначається:

  • забезпечувати не менше ніж 100 відсотків тижневого обсягу ведення програм, у тому числі новинно-аналітичних блоків, розважальних програм (ведучими, дикторами радіопрограм) державною мовою;
  • обов’язкове розміщення інформаційних програм з місцевою та/або регіональною тематикою.

Подавати заяви на участь у конкурсі можна до 25 квітня 2024 року (до 18:00). Підсумки конкурсу медіарегулятор планує підбити до 24 липня 2024 року.

Конкурс на мовлення з використанням радіочастотного спектра на вільних каналах (програмах) мовлення в ефірній багатоканальній електронній комунікаційній мережі стандарту DVB-T2 у Києві.

На цей конкурс запропоновано 12 програм на 41 ТВК.

Загальний обсяг мовлення – 24 години на добу.

Конкурс на мовлення з використанням радіочастотного спектра на вільних каналах (програмах) мовлення в ефірній багатоканальній електронній комунікаційній мережі стандарту DVB-T у Києві.

На конкурс виставлено 8 програм на 43 ТВК. Відповідно до умов ліцензії загальний обсяг мовлення – цілодобово.

Ці два конкурси місцевої територіальної категорії мовлення. Їхніми програмними концепціями мовлення передбачено здійснення мовлення без ретрансляції програм інших суб’єктів у сфері аудіовізуальних медіа.

Конкурс на мовлення з використанням радіочастотного спектра на вільних каналах (програмах) мовлення в ефірній багатоканальній електронній комунікаційній мережі стандарту DVB-T2 (MPEG-4) у с. Кульчіївцях Хмельницької області.

Йдеться про 1-шу програму на 47 ТВК. Місцева територіальна категорія мовлення. У ліцензійних умовах вказується, що загальний обсяг мовлення повинен становити 24 години на добу.

До програмної концепції висуваються такі вимоги:

  • у загальному обсязі тижневого мовлення не менше 5 відсотків мають становити інформаційні програми місцевої тематики;
  • здійснення мовлення без ретрансляції програм інших суб’єктів у сфері аудіовізуальних медіа.

Заяви на участь у цих трьох конкурсах можна подавати до 2 травня 2024 (до 18:00).

Результати конкурсів медіарегулятор планує оголосити до 31 липня 2024 року.

Охочі взяти участь у конкурсах можуть подавати заяви і документи до них у паперовій формі – на юридичну адресу Національної ради: вул. Прорізна, буд. 2, м. Київ, 01601 або в електронній формі на електронну пошту Національної ради: nrada@nrada.gov.ua

У разі подання заяви в електронній формі на заяву та всі документи до неї потрібно накладати кваліфікований електронний підпис чи печатку з урахуванням вимог Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг», «Про електронні довірчі послуги».

Під час заповнення заяв і документів до них потрібно використовувати гарнітуру Times New Roman і шрифт розміром 12–14 друкарських пунктів.

Докладніше ознайомитися з інформацією щодо конкурсів і переліком необхідних документів можна за посиланням.

За матеріалами сайту Національної радиНаші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>