Суд відмовив у скасуванні результатів цифрового конкурсу

Перегляди: 2427
Додано: 2012-01-12 13:18:43 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-17 19:40:43 (admin)


Позивалися ТВі, «Ера», «Малятко ТВ»

Окружний адміністративний суд міста Києва відмовив у повному обсязі в задоволенні позовних вимог телеканалів ТВі, ТВinfo (ТОВ «Інфо24»), «ТВі-Культура» (ТОВ «Медіа інфо»), «Малятко ТВ» і ТРК «Ера», які оскаржували результати цифрового конкурсу на місця в загальнонаціональних цифрових мультиплексах. Таке рішення оголосив 12 січня головуючий суддя Костянтин Пащенко.

 

У коментарях «Телекритиці» представник телеканалу ТВі Юрій Крайняк і представник ТРК «Ера» Павло Костинчук сказали, що мають намір подавати апеляцію на це рішення.

 

Зазначимо, що на судовому засіданні 12 січня не був присутній один з представників позивачів - директор «Малятко ТВ» Володимир Кметик. Про причини його відсутності суддя не повідомив.

 

Відповідачем у справі виступала Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.

 

Нагадаємо, результати конкурсу на місця в цифрових мультиплексах МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 оскаржили «Малятко-ТВ», ТВі (три позови від трьох юридичних осіб), «Ера», «Чорноморська ТРК», МТРК «Чернівці» з міста Чернівці і телекомпанія «САТ-плюс» з міста Слов'янська Донецької області.

 

«Сат-плюс» і «Чорноморська ТРК» подали позови до окружних адміністративних судів Донецької області і Криму. Інші телеканали - до Окружного адміністративного суду міста Києва, який 1 листопада 2011 року об'єднав усі справи в одне провадження.

 

24 листопада Окружний адміністративний суд міста Києва почав розглядати справу по суті і заслухав пояснення сторін.

 

ТВі наполягав на незаконності створення телемережі стандарту DVB-T2 в Україні.

 

ТРК «Ера» посилалася на те, що Нацрада у своїх рішеннях не вказувала підстави відмови в перемозі в конкурсі.

 

«Малятко ТВ» вказувало, зокрема, на те, що в конкурсних умовах (в частині вимог до програмної концепції мовлення) було рекомендоване розміщення дитячих програм, але Нацрада відмовила дитячому каналу.

"Телекритика"Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>