Нацрада: «Зеонбуд» виконав фінансові та інвестиційні зобов’язання, ретранслює 21 канал

Перегляди: 2846
Додано: 2012-01-25 09:51:26 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-17 19:40:46 (admin)

 

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 25 січня підбила підсумки перевірки провайдера загальнонаціональних мультиплексів МХ-1, -2, -3, -5 «Зеонбуд». Регулятор не виявив порушень і констатував виконання компанією ліцензійних зобов'язань.

 

Перевірка «Зеонбуду» була плановою, пов'язаною з першим роком діяльності. Вона проходила в грудні за участі не лише фахівців Нацради, а й представників УДЦР і Концерну РРТ.

 

За словами першого заступника голови Нацради Оксани Головатенко, встановлено, що «Зеонбуд» виконав у повному обсязі фінансові та інвестиційні зобов'язання.

 

Було проведено натурні випробування мережі. За даними Нацради, технічні параметри мережі відповідають стандартам, програми розповсюджуються у відкритий спосіб. Мережі здійснюють цілодобове мовлення.

 

Також регулятор встановив, що відповідно до укладених з правовласниками угод здійснюється ретрансляція 21 загальнонаціональної програми.

 

За словами пані Головатенко, у МХ-1 ретранслюються телеканали:

«Інтер»,

«Україна»,

«1+1»,

НТН,

К1,

НТКУ

ICTV,

«Ентер-фільм».

 

У МХ-2:

«MTV-Україна»,

ТОНІС,

СТБ,

ТЕТ,

К2,

М1,

Новий канал,

5 канал.

 

У МХ-3:

«Мега»,

«Ентер мюзік»,

«Погода ТБ»,

Star TV,

Real Estate TV.

 

Результати перевірки Нацрада взяла до відома.

 

Тепер Національна рада планує проведення спільної із «Зеонбудом» прес-конференції. Вона має відбутися 31 січня о 14:00 на території Концерну РРТ. На прес-конференції мають бути фахівці, які брали участь у перевірці.

"Телекритика"Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>