Держкомтелерадіо оголосив тендер на постачальника сет-топ-боксів (+ПРОЕКТ ПОСТАНОВИ)

Перегляди: 3631
Додано: 2012-03-06 05:18:43 (admin)
Оновлено: 2018-12-28 18:29:45 (E.v.g.)

dvb-t2-logo

 

Прийом конкурсних пропозицій - до 21 березня

Державний комітет телебачення і радіомовлення оголосив тендер з відбору постачальника засобів прийому цифрового телесигналу (сет-топ-боксів) для забезпечення незаможних верств населення. Про це пише газета «Коммерсантъ» з посиланням на голову Держкомтелерадіо Олександра Курдіновича.

 

Як з'ясувала «Телекритика», оголошення про заплановану закупівлю було оприлюднене 20 лютого у «Віснику державних закупівель».

 

Процедура закупівлі відбуватиметься у вигляді відкритих торгів. Предметом закупівлі є засоби приймання сигналу цифрового мовлення (телетюнери) у кількості 685 тис. штук, які будуть придбані за кошти державного бюджету (загальний фонд). У законі про державний бюджет 2012 року на це, нагадаємо, передбачено 350 млн 120 тис. грн. Терміни поставки обладнання - травень - грудень 2012 року.

 

Учасники - вітчизняні та іноземні - мають особисто подавати конкурсні пропозиції до 10:00 21 березня 2012 року, за адресою: вул. Прорізна, 2, м.Київ, 01001, каб.606 (там же вони можуть отримати конкурсну документацію). За зв'язок з учасниками уповноваженим є директор департаменту телебачення і радіомовлення Держкомтелерадіо Сергій Абрамов.

 

Розкриття пропозицій відбудеться 21 березня 2012 року, об 11:00 за адресою вул. Прорізна, 2, м.Київ, 01001, 9-й поверх, зал засідань.

 

Ознайомитися з конкурсною документацією можна тут (doc., 300 kb).

 

Раніше голова Держкомтелерадіо Олександр Курдінович говорив «Телекритиці», що тендер оголосять після ухвалення урядової постанови, яка затвердить порядок забезпечення незаможних верств населення сет-топ-боксів. Однак Кабмін ще не ухвалив постанову. Пан Курдінович нині уточнив, що тендер і ухвалення постанови - це процес, що може відбуватися паралельно. «Відповідно до нашої компетенції було оголосити цю процедуру, - сказав він ТК. - Єдине, що ще можуть бути зміни в конкурсній документації у зв'язку з ухваленням постанови».

 

Засідання, на якому 21 березня визначатимуть переможця тендеру, буде відкритим. «Ми обов'язково всіх запросимо», - запевнив пан Курдінович. Він поки не зміг повідомити, чи почали надходити конкурсні пропозиції.

 

Держкомтелерадіо має оголосити ще один тендер - на визначення компанії, що доставлятиме сет-топ-бокси до отримувачів. Але це можна зробити тільки після ухвалення постанови, додав пан Курдінович.

 

Тим часом у Секретаріаті Кабінету Міністрів України внесли зміни до розробленого в Держкомтелерадіо проекту постанови Кабміну «Деякі питання забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення». Відтепер назву документу викладено в такій редакції: «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення».

 

«Також до проекту були внесені редакційні правки, пов'язані з приведенням у відповідність з правилами нормопроектувальної техніки», - повідомляє сайт Держкомтелерадіо.

 

Олександр Курдінович розраховує, що постанова буде ухвалена до закінчення тендеру на постачальника сет-топ-боксів.

 

Наводимо новий проект постанови:

 

Проект

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 

П О С Т А Н О В А

 

від ____________ 2012 р. №

Київ

 

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення

 

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

 

1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення, що додається.

 

2. Державному комітетові телебачення і радіомовлення, Міністерству соціальної політики, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям провести широку інформаційно-роз'яснювальну кампанію стосовно можливостей безоплатного одержання окремими категоріями громадян засобів приймання сигналів цифрового телерадіомовлення, у тому числі шляхом створення та оприлюднення в засобах масової інформації, розміщення на інформаційних стендах у приміщеннях органів праці та соціального захисту населення, місцевих державних адміністрацій, на офіційних веб-сайтах в мережі Інтернет відповідних інформаційних матеріалів, а також зразків заяв і листівок-пам'яток, затверджених Державним комітетом телебачення і радіомовлення спільно з Міністерством соціальної політики.

 

3. Внести зміну до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2006 р. № 1404 «Питання попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» (Офіційний вісник України, 2006 р., № 41,    ст. 2752, № 51, ст. 3406; 2007 р., № 43, ст. 1715, № 53, ст. 2157, № 56, ст. 2252,    № 59, ст. 2344, № 91, ст. 3336; 2008 р., № 9, ст. 220, № 63, ст. 2146, № 69, ст. 2322, № 81, ст. 2737, № 90, ст. 3004; 2009 р., № 5, ст. 128, № 52, ст. 1794, № 79, ст. 2679; 2010 р., № 39, ст. 1307, № 70, ст. 2529, № 91, ст. 3222; 2011 р., № 41, ст. 1693,      № 47, ст. 1908, № 97, ст. 3533, ст. 3545, № 98, ст. 3574; 2011 р., № 101, ст. 3713), доповнивши підпункт 1 абзацом такого змісту:

«засобів приймання сигналів цифрового телерадіомовлення;».

 

 

Прем'єр-міністр України                                                  М. Азаров

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від ____________ 2012 р. № _____

 

ПОРЯДОК

використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення

 

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою „Забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення" (далі - бюджетні кошти).

 

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Держкомтелерадіо.

 

3. Бюджетні кошти використовуються з метою забезпечення окремих категорій громадян засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення - телетюнерами із інтегрованою системою умовного доступу CAS Irdeto Cloaked CA для цифрової наземної ефірної телемережі стандарту DVB-T2 (далі - телетюнер).

 

Забезпечення телетюнерами громадян здійснюється на безоплатній основі з урахуванням інформації про наявність сигналу цифрового телевізійного мовлення у стандарті DVB-T2 та спосіб прийому телевізійних програм, яким вони на сьогодні користуються, із розрахунку на одне житлове приміщення (будинок) - один телетюнер.

 

4. У 2012 році телетюнерами забезпечуються:

1) інваліди першої та другої групи;

2) інваліди війни третьої групи;

3) особи, які виховують дитину-інваліда, за умови що дитина проживає разом з ними;

4) особи з малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу згідно із Законом України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям";

5) особи, які отримують субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011-2012 років.

 

5. Управління праці та соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій, виконавчих органів і районних у містах (у разі їх створення) рад (далі - уповноважені органи) інформують громадян про можливість забезпечення телетюнерами шляхом розміщення на інформаційних стендах та офіційних веб-сайтах в мережі Інтернет інформаційних листівок-пам'яток і зразків заяв.

 

6. Заява може бути подана до уповноваженого органу громадянином поштою, особисто або через уповноваженого представника.

Додатково до заяви додаються такі документи:

громадянами, зазначеними  у підпункті 1 пункту 4 цього Порядку: копія довідки медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності;

громадянами, зазначеними у підпункті 2 пункту 4 цього Порядку: копії висновку медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності та посвідчення інваліда війни;

громадянами, зазначеними у підпункті 3 пункту 4 цього Порядку: копія медичного висновку про дитину-інваліда віком до 18 років, копія свідоцтва про народження дитини, довідка з місця навчання дитини з інформацією, що вона не знаходиться на повному державному утриманні.

 

7. Уповноважений орган відповідно до пункту 4 цього Порядку на підставі поданих до 1 липня 2012 року заяв формує списки громадян, які безоплатно забезпечуватимуться телетюнерами (далі - списки).

 

8. У списках зазначається прізвище, ім'я та по батькові громадян, серія і номер паспорта, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), категорія відповідно до пункту 3 цього Порядку, адреса громадянина та спосіб прийому телевізійних програм, яким на сьогодні користується громадянин.

 

9. Списки формуються по мірі надходження заяв, підписуються керівниками уповноважених органів, затверджуються районними (районними у містах) державними адміністраціями, та щомісяця не пізніше 20 числа передаються Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям.

 

10. Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації узагальнюють отримані списки та щомісяця до 1 серпня 2012 р. подають (в письмовій та електронній формі) їх Держкомтелерадіо.

До списків не включаються громадяни, що були включені до поданих Держкомтелерадіо списків раніше.

 

11. На підставі поданих списків з урахуванням інформації про наявність сигналу цифрового телевізійного мовлення у стандарті DVB-T2 та спосіб прийому телевізійних програм, яким на сьогодні користується громадянин, Держкомтелерадіо приймає рішення про черговість забезпечення телетюнерами громадян, на підставі якого здійснюватиметься доставка (вручення) телетюнерів за адресами громадян.

 

12. Бюджетні кошти спрямовуються Держкомтелерадіо на здійснення витрат, пов'язаних із закупівлею:

телетюнерів;

послуг з доставки (вручення) посилок з оголошеною цінністю з вкладенням телетюнерів за адресами громадян.

 

13. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.

 

14. Держкомтелерадіо за результатами закупівлі укладає з переможцями процедури закупівлі товарів, робіт і послуг договір відповідно до Закону України „Про здійснення державних закупівель" (далі - виконавці).

 

15. Доставка (вручення) телетюнерів громадянам здійснюється відповідно до Правил надання послуг поштового зв'язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 5 березня 2009 р. № 270 (Офіційний вісник України,            2009 р., № 23, ст. 750).

 

16. Попередня оплата товарів, робіт і послуг здійснюється у розмірі до 50 відсотків їх вартості з урахуванням положень бюджетного законодавства.

У разі отримання попередньої оплати виконавці подають Держкомтелерадіо:

щомісячно до 5 числа місяця інформацію про поставлені товари, виконані роботи, надані послуги;

акти приймання-передачі, які підтверджують виконання умов договору для здійснення остаточної оплати.

 

17. Не допускається спрямування бюджетних коштів на:

придбання товарів, робіт і послуг, не пов'язаних із здійсненням заходів, зазначених у пункті 12 цього Порядку;

здійснення видатків, передбачених іншими бюджетними програмами;

здійснення заходів, метою яких є отримання прибутку;

оплату посередницьких послуг.

 

18. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, облік бюджетних зобов'язань, а також відкриття рахунків в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у встановленому законодавством порядку.

 

19. Виконавці надсилають щомісяця до 20 числа наступного періоду Держкомтелерадіо інформацію про використання бюджетних коштів для її узагальнення і подання Мінфіну до 30 числа зазначеного періоду.

Виконавець, що здійснював доставку (вручення) телетюнерів за адресами громадян, подає Держкомтелерадіо звіт з інформацією про громадян, на адреси яких було доставлено (вручено) телетюнери.

 

20. Складення та подання фінансової та бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 

21. З метою забезпечення прозорості витрачання коштів державного бюджету, що спрямовуються на забезпечення телетюнерами громадян, на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо оприлюднюється інформація про результати виконання цієї постанови.

 

 

«Телекритика»Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>